Sky-Land a EULA
#1
Siema, takie pytanie do Stirante, Cichuska i reszty ekipy. A także do wszystkich innych.

Nie boicie się, że serwer zostanie zablokowany przez EUL-ę i trzeba będzie go zamknąć ? Gnębienie serwerów przez Mojang MODE ON. Życzę Wam, żeby Was to ominęło Wink
[Obrazek: 5cdd9f1bf8c4ca6e1c2fbd8ca67378fe.jpg]
#2
A co im przepraszam bardzo do serwerów nopremium?

Poza tym, nam nic nie grozi. Większość krajów myśli, że jesteśmy zacofani
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#3
(09-25-2014, 15:37)Ewe napisał(a): A co im przepraszam bardzo do serwerów nopremium?

Poza tym, nam nic nie grozi. Większość krajów myśli, że jesteśmy zacofani

Oj Ewe... chyba nie wiesz że Mojang przejął Microsoft który może takie coś zrobić.
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
#4
nom ale terza wogóle większośc serwów już tak nie działa Sad ja chciałem zrobić (nie konkurencje jak coś ! XD)m taki żeby z kumplami pogracć to już nie działa Sad a szkoda
........................................UwU
Niedostępny
#5
(09-25-2014, 20:07)Porywacz napisał(a):
(09-25-2014, 15:37)Ewe napisał(a): A co im przepraszam bardzo do serwerów nopremium?

Poza tym, nam nic nie grozi. Większość krajów myśli, że jesteśmy zacofani

Oj Ewe... chyba nie wiesz że Mojang przejął Microsoft który może takie coś zrobić.

Ah to kijowo. Na dodatek to **ujowo, że dali się sprzedać micro$hitowi.
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#6
Niechce was dobijac ale, to tak jak z hakerstwem... mala szansa ze cos zrobia tym wiekszymi serverami


Osoba czytajaca, jesli nie zrozumiales to poczytaj o karach w innych krajaj Europy albo USA :p
Niedostępny
#7
(09-25-2014, 20:43)Ewe napisał(a):
(09-25-2014, 20:07)Porywacz napisał(a):
(09-25-2014, 15:37)Ewe napisał(a): A co im przepraszam bardzo do serwerów nopremium?

Poza tym, nam nic nie grozi. Większość krajów myśli, że jesteśmy zacofani

Oj Ewe... chyba nie wiesz że Mojang przejął Microsoft który może takie coś zrobić.

Ah to kijowo. Na dodatek to **ujowo, że dali się sprzedać micro$hitowi.

Napisała osoba, która korzysta z Windowsa XD

//temat:

Microsoft jest zdolny do wszystkiego, pewnie zostawi kilka serwerów z minigame'ami na premium (wiecie o które mi chodzi, żeby nie robić reklamy ;p) i tyle. Teraz Minecraft nie jest grą indie i można go porównać do innej gry, np. Battlefield. Myślę, że nie będzie raczej już launcherów premium, a sam "zyczu" zapłaci sporą sumkę za takie coś (no chyba, że nawet nie zauważą że taki launcher istnieje, w końcu tylko w Polsce go używamy)
Niedostępny
#8
(09-25-2014, 21:06)FLPlayGamesAgain napisał(a):
(09-25-2014, 20:43)Ewe napisał(a):
(09-25-2014, 20:07)Porywacz napisał(a):
(09-25-2014, 15:37)Ewe napisał(a): A co im przepraszam bardzo do serwerów nopremium?

Poza tym, nam nic nie grozi. Większość krajów myśli, że jesteśmy zacofani

Oj Ewe... chyba nie wiesz że Mojang przejął Microsoft który może takie coś zrobić.

Ah to kijowo. Na dodatek to **ujowo, że dali się sprzedać micro$hitowi.

Napisała osoba, która korzysta z Windowsa XD

//temat:

Microsoft jest zdolny do wszystkiego, pewnie zostawi kilka serwerów z minigame'ami na premium (wiecie o które mi chodzi, żeby nie robić reklamy ;p) i tyle. Teraz Minecraft nie jest grą indie i można go porównać do innej gry, np. Battlefield. Myślę, że nie będzie raczej już launcherów premium, a sam "zyczu" zapłaci sporą sumkę za takie coś (no chyba, że nawet nie zauważą że taki launcher istnieje, w końcu tylko w Polsce go używamy)

W takim razie RTM (http://racethemoon.net/ )Stoi pod znakiem zapytania Sad
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#9
Pff no ale zyczu jest słaby a propo mogą zamknąć all konta no prem i koniec albo djesz hajs albo wypda xd
........................................UwU
Niedostępny
#10
Taa? No spoko, ale pomyśl ile mniej osób by w to grało... Może dzięki kontom nonpremium nie zdobywali hajsu, ale zdobywali popularność, bo każdy mógł w to grać. Według mnie Minecraft powinien być czymś w stylu f2p.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości