Mała propka
#1
Czy nie lepiej zmienić motd (czy jak to się nazywa) na
Kod:
>> Sky-Land.pl Network [1.7 - 1.8] <<
>> Witaj, FLPlayGamesAgain!
zamiast tego co jest teraz (Klik!)? Bo nie raz jakieś dzieci się dziwiły, że serwer ich potrzebuje i szukali admina Big Grin No i w dodatku ładniej będzie wyglądać ;p
Niedostępny
#2
(09-21-2014, 00:06)FLPlayGamesAgain napisał(a): Czy nie lepiej zmienić motd (czy jak to się nazywa) na
Kod:
>> Sky-Land.pl Network [1.7 - 1.8] <<
>> Witaj, FLPlayGamesAgain!
zamiast tego co jest teraz (Klik!)? Bo nie raz jakieś dzieci się dziwiły, że serwer ich potrzebuje i szukali admina Big Grin No i w dodatku ładniej będzie wyglądać ;p
Suuper podałeś przykład. Zmień czerwoną bluzę na czerwoną bluzę xd
Ładnie to wygląda czego chcesz? Jakby brzydko wyglądałoby to by tego nie było, a to że dzieci szukają admina to problem?
Codziennie ktoś jakieś głupoty na czacie pisze.
#3
No to głupio jest xD
Siedzę sobie w kafejce internetowej ostatnio i jakieś dzieci się drą:
SKAJ LANT MNIE POTRZEBUJE, PEWNIE SZUKAJĄ MNIE BO CHCĄ MI DAĆ ADMINA!!! MATEUSZ ZOBACZ!!!
xDDDDD
FLP dał dobry przykład

na dodatek to działa tak, że jak ja wbilem pograc to im sie wyswietlalo, ze "aboundpl potrzebujemy cie"
#4
moge zmienic.

edit:
no i juz.
a usunac obrazek glowy gracza? jak ktos ma premke to wyswietla sie tam glowa jego skina.

btw. to dziala tak, ze najpierw wyswietla stary motd bez dodatkow, dopiero po wejsciu na serwer zapisuje ten twoj nick i jak wrocisz do wyboru serwera to wtedy masz juz widoczne "witaj cichusekpl", a jak zmienisz nick na inny to nadal masz tam cichusekpl, chyba ze odwiedzisz serwer zeby zaktualizowac nick.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
Nie, głowa i nick to fajny pomysł.
Tylko sęk w tym że większość ludu wbijającego na serwer ma Zyczu ;p

Może jeszcze jakieś info że dodano nowy serwer?
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#6
Polecam głowę usunąć, bo ona troszke wkurza, lepiej te "logo" skylanda
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#7
mnie glowa wkurza gdy gracz nie ma premki i wyswietla sie steve xd
a info o serwerze zostanie dodane gdy wiekszosc bledow juz sie naprawi.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
(09-21-2014, 00:23)puyan07 napisał(a):
(09-21-2014, 00:06)FLPlayGamesAgain napisał(a): Czy nie lepiej zmienić motd (czy jak to się nazywa) na
Kod:
>> Sky-Land.pl Network [1.7 - 1.8] <<
>> Witaj, FLPlayGamesAgain!
zamiast tego co jest teraz (Klik!)? Bo nie raz jakieś dzieci się dziwiły, że serwer ich potrzebuje i szukali admina Big Grin No i w dodatku ładniej będzie wyglądać ;p
Suuper podałeś przykład. Zmień czerwoną bluzę na czerwoną bluzę xd
Ładnie to wygląda czego chcesz? Jakby brzydko wyglądałoby to by tego nie było, a to że dzieci szukają admina to problem?
Codziennie ktoś jakieś głupoty na czacie pisze.

Źle przeczytałeś... Napisałem "na takie zamiast tego".

Co do tej głowy, to lepsze było logo sky-landa, ta głowa nie wygląda dobrze, bo i tak jakieś 90% to noncukry xd
Niedostępny
#9
zmienilem na logo. ale tak srednio mi sie ono podoba. nie przyciaga uwagi na liscie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Z główką gracza było fajniej.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości