Pomyłka z banem :(
#1
Witam

Ostatnio napisałem 2 skargi, w których mój kuzyn Fenix350 napisał po jednym poście do każdej, a tu nagle widzę że jestem zbanowany na forum na 2 dni chyba, a Fenix350 powiedział mi że został zbanowany na zawsze.
Powód- multikonto!!!
Fenix350 to nie jest moje drugie konto. Zaszła pomyłka i proszę o odbanowanie go na forum.

Dowody:


Załączone pliki Miniatury
       
[No file chose]
#2
skąd wiadomo że na drugim komputerze nie otworzyłeś tego konta? takie SS to zła mk jest rozpoznawane po IP kompa
Niedostępny
#3
Nie po IP komputera, tylko po IP łącza internetowego. Chyba. Kiedyś Cichy tak napisał, nie wiem czy aktualne.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#4
po prostu dziwnie to wygladalo.. ty napisales skarge, a na tamtym koncie cos w stylu "tak! to prawda!", za chwile drugi temat i znowu to samo.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
No wiem że dziwnie to wyglądało. Jak to zobaczyłem to sam stwierdziłem że to trochę podejrzane i pewnie mnie zbanują za multikonto.
A jak coś to Fenix350 utworzył konto na forum na moim komputerze, bo mieszkamy koło siebie i był akurat u mnie to powiedziałem że u mnie może to zrobić. Nie chcę żeby miał bana, bo chciał mi pomóc.
W tym wątku "kłamstwo" to sam nie wiem o co chodzi w jego poście.
[No file chose]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości