Działka itd
#1
Witam
Chciałbym poinformować,iż usuneło mojej siostrze działke.
Wbijała co jakiś czas , odwiedziała ja i otwierała skrzynke itd żeby przedłużać czas usunięcia. Nie możliwym jest to usunięcie , bo 2 dni temu przyjechała do mnie i przy mnie na laptopie sie zalogowała i chwile pograliśmy. No nic trudno sie mówi jak widać nie jest ten plugin dość dograny tak jak powiniem być no ale nic nie poradze na to.
To tylko taka informacja bo wiem ze i tak nie odzyska tego co straciła i po części ja bo byłem tam dodany. Trudno.
Jeszcze 2 sprawy.
Od jakiegoś czasu są lagi na serwerze na przykład chce zamknąc drewniane drzwi to musze po 4-10 razy je zamykać zeby sie zamknely bo je cofa Shocked

Ps; Prosze o podanie czasu 3 moich działek poniewaz wchodze często aby je przedłużac , ale jak widać nie mam 100% pewnosci czy sie nie usuna ( przykład mojej siostry) :x
Dzieki pozdro ;p
#2
1. nie wiem czemu usunieto jej dzialeczke, robi to automat i nie za bardzo mam na to wplyw. po prostu ustawia sie ilosc dni od niezalogowania sie gracza po ktorych dzialka ma sie usunac i tyle.
2. jesli tylko drzwi tak cofa, to mozliwe ze jest to wina anty cheata, kiedys tak mialem, niby to odblokowalem, ale mozliwe ze podczas jego aktualizacji znowu to powrocilo.
3. nie da sie tego sprawdzic, po prostu po 14 dniach dzialka wchodzi na liste "nieaktywnych" i sie usuwa..
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Jeżeli chodzi o drzwi to klikaj w ten "grzbiet" (bok), tę część wąską ;p

Wpisz po kolei /dom:1 /dom:2 /dom:3, to czas powinien się odnowić (Hayerkowe obserwacje).
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#4
A tak przy okazji, to proszę żebyście dodali taką rzecz, że jak się napisze /p info to wyskoczy też ilość dni do usunięcia/ile własciciela dzialki nie było.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
Cichy odpisz nam....
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#6
wyjaśnił już przecież
do zamknięcia .


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości