kradziesz konta zniszczenia na wyspie na s1
#1
Mój nick to noisy123 ktoś złamał moje hasło i zniszczył wyspe mojom i mojego brata
straty były warte około 200 k $ i durzo czsu . Nick mojego brata _MichuPlay_
prosze terz o lepsze logowanie dla graczy z kontem premium . Ja oficjalnie
nie wiem kto mugł by włamać nikogo nie podejrzewam . Wyspa była budowana 2 miesiące i teraz wszystko zniszczone bicony expiarka itd . Prosze chociarz o odzyskanie konta . Pozdrawiam szanownom administracje serwera Sky-land.pl * sory za orto *
Sad
#2
1. naucz sie pisac.
2. haslo powinno byc trudne i najlepiej na kazdym serwerze inne. przykladowe trudne haslo: ijHU878bhgnuhnu76fH, a nie jakies qwerty, czy twoje imie.
3. to samo tyczy sie twojego brata i kazdych czlonkow wyspy, bo mogli na ich konta sie wlamac, a nie na twoje.
4. skoro napisales, ze masz premium, to wejdz na http://minecraft.net, zaloguj sie, przejdz do zakladki Profile i podeslij nam screena z tej stronki w celu udowodnienia posiadania konta premium.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Ja mam premium a on zyczu i mam trudne hasło i nie mam włamania
#4
Łooooooooo boźeeeee! W szkole was nie ucza czy co?



, napisze kolejny raz...
NIE MA DOWODOW NIE MA PRZESTEPSTWA

Kiedy przygotowujesz sie do sprawy jako oskarzyciel nie staniesz przed sedzia i nie zaczniesz ryczec ALE PANIE SEDZIO TO ON TO TO ZROBIL! Tylko winny sie tlumaczy a pozatym to on tak naprawde to zrobil! Daj mu wyrok za popelnienie___!

Skoro masz premium login into ur mojang(microsoft) account i przeslij ssy na forum gdy to juz bedziesz zalogowany! :p




~Rzułf i jego studia+ praktyki (huehuehue)
Niedostępny
#5
Jak rejestrujesz się na forum to podajesz e-mail.Więc możecie mu zmienić hasło do konta i wysłać nowe na e-mail i konto odzyskane gorzej z wyspą :p
#6
nie, nie mozemy tego zrobic.
a jakby tak tydzien wczesniej na forum zarejestrowal sie ktos na jego nicku i wmawial nam to samo? tylko po to zeby miec np. vipa, czy jakies diamenty ktore sa na jego koncie.
konto na forum, a konto w grze to dwie oddzielne rzeczy i nie mozemy kazdemu ufac tylko po jego nicku czy adresie email.

najprostrzym dowodem jest zalogowanie sie na minecraft.net, albo mojang.com i danie nam screena z zakladki profile. nic trudnego, trwa chwile, a nic tam wlasciwie nie jest napisane poza tym czy konto jest premium, czy nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#7
to w koncu na twoje konto sie wlamali, czy na noisy123? Tongue
moge ci zmienic haslo na twoje konto jesli chcesz, ale sadzac po pierwszym poscie to nie o to konto tu chodzilo.
jak noisy chce zbym mu zmienil haslo do jego konta, to on musi dac dowod ze posiada premium.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Mam prośbę.Nie musi zostać spełniona ale fajnie by było by była.Proszę o danie na moje konto na sky-block odszkodowania najlepiej w kasie np 1000 $
Widać zniszczenia na wyspie.Mam 2 przypadkowe screeny na trochę dowodów że wyglądało to inaczej po za tym gracze widzieli inny stan wyspy
Jeżeli chcecie screeny nie ma sprawy, również nicki graczy.Wystarczy napisać.

będzie tak jak dawniej tylko on zmieni nick.Zabezpieczenia będą lepsze i więcej się to nie zdarzy.

wygląd zmasakrowanej wyspy (serwer sky-block) /odwiedz _MichuPlay_
#9
Włamali się na konto noisy123.
PS: On nie ma premium sam może pottwierdzić Tongue
#10
no to jak nie ma premium, to konta nie odzyska. musi zmienic nick.
a ty tez nie otrzymasz zadnej rekompensaty, bo tak na prawde nie wiadomo co mieliscie na wyspie, co macie i czy tego nie ukartowaliscie zeby zarobic.
przykro mi, ale zeby byc "bezpiecznym", to trzeba ustawiac trudne hasla i nikomu nie ufac.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości