Kilka propozycji
#1
Witam mam kilka propozycji.
1 Dodać Plecak który będzie pomagał przy wyprawach aby mieć więcej miejsca w eq czyli + 27 miejsc na itemy
2 Dodać wypadanie rozmaitych itemów z mobów
3 I czy będzie kiedyś wprowadzone kupowanie działek za pieniądze oczywiście ile można będzie można ustalić np 2 gracz a vip 3free + 2 za kase
Konfidencić na maluchy
#2
Z wszystkim jestem na TAK, tylko jak zrobić ten plecak xd
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
Nie wiem, jest plugin z komendą /enderchest lub /chest która otwiera taki plecaczek, w zależności od komendy który ;p

Za wszystkim na tak, + dodać do skupu brodawki (np. 0,5$ za sztukę), i dodać do sklepu statyw alchemiczny/blaze rody.

A, i proszę, nie zamykajcie pisząc tylko "niee." Mogę prosić o jakieś sensowne wytłumaczenia dlaczego "nie"?
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#4
1 tak reszta nie
#5
1 pewnie, classic to nie hardcore, ja bym dodal mozliwosc kupna tej komendy ze nie drogiego smsa lub money-in-game
2 ehh, to jest classic... masz open world
3 zarombiste! Ex. 1st. Free 2nd. $1k 3rd. $2k A VIPs moze miec 3 za darmo oraz mozliwosc dokupienia 5th dzialki za $10k
//edit, dlaczego $10k dla VIPs? Poniewaz jako VIP dostajesz $5k na paczatku




~Rzułf
Niedostępny
#6
1. plecak na hardcore wywala bledy, tutaj tez bedzie to robil. moge dodac komende /enderchest dla vipow (otwiera enderchest gdziekolwiek jestes)
2. nie chce tego na classicu, jest na skyblocku i starczy.
3. nie, bo ja tak mowie xd poza tym sie nie da i nie chce grzebac w plotme.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości