o.O
#1
Information 
Elojka Smile
Mam propozycje zeby zmienic pare rzeczy na spawnie:
1) Usuniecie pajeczyny, w czasie sprintu + podskoki mozna sie o nia zawiesic + jakis plugin cofa nas 15 kratek do tylu za latanie o.O
[Obrazek: 2014_09_14_11_31_16.png]
2) Dodanie wiekszej ilosci biblioteczek na spawnie, a to dlatego bo zdarzalo mi sie wbic nawet 40 lvl -.-
[Obrazek: 2014_09_14_11_31_31.png]
3) Zamiana cenowa snajperki z shotgunem, a to dlatego bo snajperka zabijamy na 2 strzaly a shotgunem 5-8 strzalów
[Obrazek: 2014_09_14_11_31_26.png]
4) Dodanie granatu vipa za $100 oraz dodanie wiekszej ilosci zbroi w sklepie, obecnie jest tylko diaxowy helm :/
Z góry danke sehr güt Big Grin
#2
1. Nie oddala nas za latanie.
2. Ale po co, zeby jakis z killaura zenchantowal sobie miecz na 30lv i katowal na 3 hity?
3. Nie, nie XDDD
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#3
1) no moze nie oddala za latanie ale napewno marnujemy przy tym 2 sekundy Big Grin
2) zeby enchantowac zbroje, zeby nie dedac na 3 hity o.O
#4
1. nie biegaj z pistoletami na spawnie, bo kogos postrzelisz!
2. wlasnie nie chcialem, zeby byly tak wysokie enchanty.
3. no moze.. jak bede mial czas to cos zmienie.
4. granatu nie dodam, ale nad zbrojkami mozna pomyslec.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#5
1. Nie bo fajnie wyglądają :p
2. Nie. Tak jak Frost pisał, czitery będą enchantować i będzie buba
3. Tak, snajpa jest teraz dużo lepsza, można podnieść cenę
4. Nie, bo zniknie klimat tego pvp, że zbroje są słabe i trzeba sobie tak radzić

/Edit ups spóźniłem się Big Grin
¯\_(ツ)_/¯
#6
CIchy, Twoje zarty Smile
noto granat vipa za $250 jak gracz zobaczy jaki fajny granat, to wiecej osób kupi vipa, wiecej zarobisz Smile

// edit:
jeszcze jedna propozycja:
z graczy nie dropi jedzenie (bo lagi to po pierwsze a po drugie bedzie trudniej), ale z graczy dropia granaty oraz bronie.
oprócz tego na spawnie enderchest do przechowywania tych itemków ( trzeba zablokowac /gracz zeby nie nabijac itemków)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości