Shotgun....
#1
Question 
Ostatnio kupiłem shotgun'a Tongue
Teraz, gdy są nowe areny, ta broń nie działała (u mnie) zbyt dobrze...
Niestety nie mam dowodów, ale sami możecie zobaczyć co sie dzieje.

U mnie jest tak:
1. Kupuję shotgun'a,
2. Wchodzę na arenę,
3. Strzelam w przeciwnika,
4. Jak jestem koło gracza, shotgun rzadko nie strzela, tylko niby coś tyka, a zamiast strzelać[masło] walę jak z łapki.
5. Wydaje mi się, że moc obrażeń od tej broni jest zmniejszona.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Gdybyście kupowali shotgun'a i powtarzali to co było napisane w punkcie czwartym, jest to trochę trudne do zrobienia...
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#2
Jest zmniejszona, była widocznie za bardzo OP. Jak dla mnie jest lepiej niż było, bo nie ma teraz nikogo kto kampi sobie na czerwonym bloku i nabija po 120 lvl na jednym shocie.
Niedostępny
#3
Tak.. ale te lagi jak np. Biegne do kolesia z mieczem on ucieka, strzelam z pistoletu, zatrzymał się na ścianie doganiam go, a tu zlagowało mi muszę co chwile ostrzem walić w ziemie, żeby te lagi usunąć
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#4
E tam, jak się zrobi ładną strefę to nawet Ci nie ucieknie. A te lagi too... chodzi ci o bugi Minecrafta? Czy co? Bo ja tam lagów nie mam w ogóle.
Niedostępny
#5
Tylko na tym serwerze mi się zdarzyło że jak biegłem, to nagle zatrzymało mnie coś, a to nie była żadna ściana tylko biegłem za graczem..

A będzie moderator odpowiadał ? bo znowu będzie tak że gracz coś napisze i nagle koniec tematu.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości