Ban? ;O
#11
przeciez smietanka nigdy nic nie wybudowal na serwerze, nawet nie byl pomocnikiem, ani pewnie vipem tez nie. mysl czlowieku.
a mapki buduje zwykle fishu albo ja. nikt inny. (no moze poza tymi na chowanym)
[Obrazek: sygnaturka.png]
#12
Prawdopodobnie przez to, ale jak widać - nie jest to moja wina.
Proszę tu nic nie pisać, rozwiązuję problem z Cichuskiem przez pw. Można zamknąć.

(09-04-2014, 20:27)Cichusek napisał(a): przeciez smietanka nigdy nic nie wybudowal na serwerze, nawet nie byl pomocnikiem, ani pewnie vipem tez nie.

No, byłem łatwowierny .-.
#13
Ja tam bym mu dal szanse i odbanowal, nigdy nie zrobil nic okropnego, a czym kolwiek jest Smietanek, czemu jemu nie dacie warna? :p


Erb sie chyba nauczy na nastepny raz pytac sie Cichego.



~Rzułf
Niedostępny
#14
(09-04-2014, 20:12)Calverton napisał(a): Widziałem ją, ale skoro Śmietanka ją budował i pozwolił mi ją wgrać na serwer, to nie sądzę, żeby to była kradzież...
Wow. Od kiedy Fishu to Śmietanka?
Bo jakoś napisałeś w tym żółtym latającym pomieszczeniu po środku ( http://prntscr.com/4j3ivd ) że to Fishu zbudował.
Plus jeszcze nie tylko mapka była skopiowana:
http://prntscr.com/4j3ng9

@up
Ty byś wszystkim dał szansę. Uwierzysz we wszystko co się napisze...
#15
Szczerze mówiąc mam drobne wątpliwości czy mapka jest skopiowana bo jest kilka detali którymi te 2 mapki się różnią. Nie ma takiego bunkra do którego się wchodziło od jaskini, jednego wejścia do jaskini, i jeśli dobrze pamiętam jednego jeziorka. Chyba że od czasu jak ostatnio grałem coś się zmieniło, to niech po prostu ktoś usunie post.

(09-05-2014, 00:06)MrMcTurtle napisał(a): Ja tam bym mu dal szanse i odbanowal, nigdy nie zrobil nic okropnego, a czym kolwiek jest Smietanek, czemu jemu nie dacie warna? :p


Erb sie chyba nauczy na nastepny raz pytac sie Cichego.



~Rzułf

Weź się nie odzywaj jak nie wiesz o co chodzi, bo durnia z siebie robisz. Puyan ma rację.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#16
(09-04-2014, 20:12)Calverton napisał(a): Widziałem ją, ale skoro Śmietanka ją budował i pozwolił mi ją wgrać na serwer, to nie sądzę, żeby to była kradzież...
A mi to mowiles ze to Fish zbudowal...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#17
No na pewno ja Ci tego nie powiedziałem. Pewnie nie dostanę unbana, chociaż nic nie zrobiłem, ale dzięki Gardenowi i Turtelowi za zaufanie.
Pzdr ;P
#18
E kurde, pisalem z tego co widzialem! :p
Niedostępny
#19
Mapkę budowałem ja i nie mam żalu do Erba, że ją skopiował Cichy daj mu ub.
Tak btw to na waszym miejscu nie traktowałbym tego co pisze śmietanka poważnie.
#20
Dzięki, Fishu.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości