Ban? ;O
#21
(09-05-2014, 13:24)xFishu napisał(a): Tak btw to na waszym miejscu nie traktowałbym tego co pisze śmietanka poważnie.

Popieram, on raczej to pisze żeby nas wkurzać, wrabiać lub zdenerwować ;p
Niedostępny
#22
(09-05-2014, 10:36)Calverton napisał(a): No na pewno ja Ci tego nie powiedziałem. Pewnie nie dostanę unbana, chociaż nic nie zrobiłem, ale dzięki Gardenowi i Turtelowi za zaufanie.
Pzdr ;P

Ja tam tylko stwierdziłem fakt, jeszcze przecież Turtla potępiłem, ktoś wspomniał że ci ufam? Przecież równie może siedzieć po drugiej stonie zamiast Erba Śmietana, który podszywa się pod niego wg ich chytrego spisku.

Nic nie jest takie jakie się wydaje, a życie to jedno wielkie złudzenie.

(09-05-2014, 15:14)FLPlayGamesAgain napisał(a):
(09-05-2014, 13:24)xFishu napisał(a): Tak btw to na waszym miejscu nie traktowałbym tego co pisze śmietanka poważnie.

Popieram, on raczej to pisze żeby nas wkurzać, wrabiać lub zdenerwować ;p

Rzadko (BARDZO rzadko) napisze coś zgodnego z prawdą. Ale to chyba raz na tysiąc przypadków.
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#23
Myślałem, że jesteś po mojej stronie, ale ok, jak sobie chcesz.
#24
Jeśli nie zauważyłeś, nie lubię być po którejś stronie, wolę obiektywnie patrzeć na wszystko.

Btw. Kiedy MT324 dostanie unbana za coś podobnego tylko z obrazkiem pod nickiem tj. "Gracz", "Moderator" itp?
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
#25
Też jestem za unbanem dla MasterTrolla.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości