"sethome" na działce
#1
Exclamation 
Mój kolega o nicku Hotel2 zaczął budować mobgrindera, ale nie miał wystarczających zasobów więc dodał mnie żebym ja go zbudował,a w zamian będe mógł z niego korzystać. Mobgrinder jest już wybudowany i jest dość spory, ale nie spawnują się w nim żadne moby Cry ... Dziwne? Podczas budowy zauważyłem że do dziury którą wykopałem wpadł gracz o nicku Kacper747 i podejrzewam że on mi wszystko ubija, a działke mam ogrodzoną brukowym płotem. Moge się mylić, ale dla mnie to on jest głównym podejrzanym.
#2
Zamknij mobgrinder i go podkop, poczekaj z 3 dni i znowu włącz mobgrinder.
Jeżeli to nie działa to spróbuj zrobić kilko piętrowy i zobacz czy napewno nie ma w nim żadnego światła.
Niedostępny
#3
Hmm zamuruj miejsce z jego homem tak żeby nie mógł wyjść. Jak dednie to go usunie Big Grin Albo postraż banem (pomaga)
Niedostępny
#4
(09-04-2014, 18:20)Minecraft4ever napisał(a): Hmm zamuruj miejsce z jego homem tak żeby nie mógł wyjść. Jak dednie to go usunie Big Grin

To działa tak, że teleportuje gracza do najbliższego bezpiecznego miejsca Tongue Więc gdy zamuruje miejsce tepania to może go i tak tepnąć na jego działkę.
Niedostępny
#5
To niech wykopie tam dołek i wpusci dużo zombiakow. Spory atak tych meneli moze dednac nwt diax typa.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości