hmm
#1
cichy gdzieś napisales "Classic to jest czysty Freebuild".. ja to popieram w 100% !! wiec no wlasnie... skoro to jest czysty freebuild, to powinno być ułatwione budowanie, a mam na myśli fly dla vipów, tylko na dzialkach... bo hayer czy ja czy jakiś inny dzieciak, chcialby zbudować coś co wymaga duzego nakladu pracy, a z ziemi nie wszystko sie da zrobić... mógłbyś bezkitu zrobić te pare kliknięć: Dezaktywacja komendy fly dla wszystkich na spawnie, w netherze i surowcowej, dodanie mozliwosci fly dla vipów, wlaczenie jej na dzialkach... cichy to jest tylko pare kliknięć... mam tez drugą sprawę... bo o 12patryk12 chodzą plotki ze ma vipa na zawsze!! ze go nie kupuje, nie przedluza tylko ze ma na zawsze... ze mu zapomnieliscie zdjąć czy coś... moglibyście się do tego odnieść??
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
no moze i "czysty", ale tez "klasyczny", cos jak stary dobry mc, najpopularniejszy serwer gdzie nie bylo nic oprocz surowcowej, dzialek i netheru.
a ty mi tu z fly'em wyjezdzasz. jakims ekscentrycznym modem.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
Zrób sobie rusztowanko (schodki do jakiejś tam kratki i zeskakuj albo się podsadzaj ;p
Nie jest trudno.

#NieWiemCzyZamykać
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#4
ale te pare kliknięc by wystarczylo Big Grin a skoro czysty mc to nie powinno być rangi vip a nether dla kazdego ... wiec?
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#5
a grales 2-3 lata temu na serwerach? kazdy tak wtgladal i taki classic wlasnie jest, dla starych graczy ktorzy tesknia za takimi serwerami. teraz doszlo pelno nowych trybow gry, jakies bajery, dodatki.. nie kazdy to lubi. classic tez nie jest taki oryginalny jak kiedys, ale blizej mu do tego niz takiemu prisonowi. dlatego tez nie dodam fly.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości