MaM Problemik :/
#1
Cześć mam taki problem otóż:
mam Mc Zyczu, i chciałem usunąć. usunąłem wszystkie pliki z %appdata% wszystkie pliczki wykasowałem a później samą aplikację. pobrałem od nowa (zyczu) i teraz jak chce zagrać to przy w czytywaniu musi mi się zaaktualizować 3 mody i mam do pobrania 941Mb nie wiem ile to mi ma się pobierać :/ a jak ściągnołem od nowa ''Sky-Land'a'' i jak mi się właduje ten zielony pasek to potem nic się nie dzieje. Proszę o pomoc ponieważ działki mi się usunął i potem będę miał kłopot :/ pozdrawiam Patryk.
#2
usunbales majnkrafta calego i do teog zyczu sam minecraft 100 mb do teog inne gowna mas zpecha nei trzeba bylo susuwac
#3
oto poradnik wejdź w %appdata% wejdź w usuń plik .minecraftzyczu (jakoś tam) XD a do lauchera sky-landa musisz zamknąć przyciskiem a jak nie zadziała to shift+ctrl+Alt Gr wejdź w menadżer zadań i wyłącz tam laucher sky-landa Smile potem uruchom ponownie i wejdzie ci minecraft Smile

/Edit
miałem podobny problem z laucherem sky-landa XD
........................................UwU
Niedostępny
#4
no oki Big Grin popróbuje może się uda. tak tęsknie za minecraftem XD szkoda mi by było działki. :/ ten beacon :/ sety, miecze :// no i diaxy oczywiście Big Grin

co do Turst'a Big Grin ale na początku jak pobrałem i wgl to od razu nie było aż 941 Mb do pobrania XD a teraz szukam zwykłego mc to tylko 1.8 XD a mam Wind.8 i .. Big Grin

Daj reputka XD


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości