Shotgun
#1
A może by zrobić coś z strzelbami.
Zmniejszyć obrażenia, zamiast 2 naboi dawać 1, pozbyć się amunicji zapalającej, zwiększyć cenę (np: do $300(strzebla jest tańsza od słabszego karabinu więc coś tu jest nie tak)), zwiększyć czas przeładowania, co cokolwiek aby zmniejszyć skuteczność strzelby.

Naprawdę ciężko jest zabić gracza z strzelbą. Dużo osób tzw Campuje przez to zdarza się że wejdzie się na arenę i od razu jest się ostrzelanym ze strzelb.

Zróbcie coś z tym bo to jest z każdym dniem coraz bardziej denerwujące.

(I proszę nie piszcie mi tekstów typu: Też kup sobie strzelbę i też camp. Nie o to mi chodzi)
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#2
Na nie, bo po to się to kupuje żeby mieć przewagę.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#3
(09-01-2014, 13:29)Hubertsawicki napisał(a): Na nie, bo po to się to kupuje żeby mieć przewagę.

Ta przewaga jest stanowczo za duża. Nie chodzi mi o to aby usunąć strzelbę ale o to aby nieco zmniejszyć jej siłę.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#4
Na nie. Bardzo łatwo zabić gracza ze strzelbą. Jak campi to rzuć granatem i już biegnij jak będzie wybuchać. Potem po prostu omijaj naboje, bo wiesz że ma tylko 2 i go zabij mieczem. Taktyka by tomson. (Zabiłem tą taktyką dużo shotów :p)
Niedostępny
#5
No, najlepiej zabijać ich mieczem Tongue
@Temat:
Na nie, nie jest to aż tak duża przewaga... Z tego co wiem nie da się chyba oslabić shotguna nawet Tongue
Niedostępny
#6
Może "drobna" przewaga jest, ale po co zmieniać? Dokładnie,
najlepiej zabić z miecza. (chociaż z karabinu też można. :p)
#7
3 razy na nie, dziękujemy xd. A tak na serio to jestem na tak, bo z shotguna mona nawet na hita zabić jak się strzela z bliska co jest bardzo denerwujące jak ktoś campi :p

Cichusek mam nadzieje, że oprócz "Nie." napiszesz jeszcze dlaczego Smile


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości