Crash i pytanko do Stirka.
#1
Wbijam na Pvp z motykami, nieraz od razu mam crasha.
Crash log:
http://wklej.org/hash/b90d451d201/

JVM arguments:
-Xmx2G -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -Dfml.ignorePatchDiscrepancies=true

Mody:
Optifine

Versja mc.:
1.7.10

Java 8, oraz JDK

Zadanie do rozwiązania:

Co mam zrobić aby nie crashowało? Ram nie zmniejsze do 1g bo mam lagi.

Jeśli coś trzeba wkleić jeszcze to piszcie.
Niedostępny
#2
(08-30-2014, 15:20)tomsonpl napisał(a): Co mam zrobić aby nie crashowało?
Spróbuj usunąć folder .minecraft i zainstalować ponownie. Jeszcze możesz napisać, jaką masz wersję optifine.
#3
Po co mam usuwać .mc? To jest nie potrzebne. Btw nie wiesz zapewne nawet co pisze w crashlogu ;-; HD U a4
Niedostępny
#4
Zaskoczę cię. Wiem. Null pointer exception to błąd, który występuje, gdy zmienna/tablica(lub jej element), którą próbujemy odczytać, jest pusta (null). Aby uniknąć błędu, musi posiadać konkretną wartość w chwili jej odczytywania. Zaproponowałem ci usunięcie folderu .minecraft, ponieważ minecraft może być źle zainstalowany(nikt inny nie ma takich crashów) i reinstall rozwiąże problem.

//edit:
Napisałeś, że wszędzie ci działa, tylko nie na pistoletach. Ale tylko na pistoletach są włączone paczki zasobów serwera. Wyłącz je (tryb wieloosobowy, edytuj) i daj znać, czy nadal jest crash.
#5
A ja ci powiem tyle, że mc mam dobrze zainstalowanego, wszędzie mi działa, tylko na pistoletach crashe mam.

//Edit Właśnie, nwm dlaczego w crashlogu pisze, że skyland jest na Spiggocie postawiony, czytałem o tym crashu na forum spiggota i mam napisać do developera srv xd

Problem rozwiązałem już. Do zamknięcia.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości