Jaki dysk kupic?
#1
Witam.
Wiem ze to minkraftowe forum, ale i tak zapytam. Zdecydowalem sie na kupno konsoli PS3, tylko mam jedno pytanko.
Nie orientuje sie w sprawach dyskow. Czy za 900zł oplaca mi sie kupic konsole z dyskiem 500GB, czy moze kupic tansza konsole 250GB lub wziasc wersje 12GB i dokupic jakis dysk. Tylko pytanie jaki dysk i jakiej firmy? Czy trzeba kupic jakas kieszen do dysku i czy moze byc on taki sam jak do komputera?
Prosze o odpowiedzi, a w razie zlego dzialu, o przeniesienie.
Z uszanowaniem, Posiomek.
#2
No przenoszę.
#3
najlepiej kup ps3 z 500gb... i tyle ci powiem...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
Zależy ile zamierzasz mieć gier na PS3 (więcej - 500 gb, mało 250 gb) Wejdzie tak ci przy 250 tak ok. 10 gier takich dużych nawet (sam nie mam ps3, więc nie wiem dokladnie ;d ). Ew. jeżeli masz ofertę taniego dysku to kup to 12 gb. Poszukaj jakiś porównań na YT może...
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#5
Tata caly czas mowi mi zeby kupic 12GB, ale niestety on nie wie o aktualizacjach do gier i dodatkow z PS+. Dzwonilem do typka z konsolami i ma ps z dyskiem 500gb za ok. 500zl tylko ze uzywane :/ bede musial looknac w jakim jest stanie. Jeszcze przeszukam internet i postaram znalezc jakas fajna oferte. Jak cos to sie odezwe.
Nie zamykajcie watku!!!
#6
Dobra, ludki. Juz wybralem konsole. Biore ta z 500GB za 9 stufek. Thx za pomoc.
P.S znalazlem frosta na yt :-; wygralem internet na dyskietce
#7
(08-29-2014, 20:30)xPoziomekk napisał(a): P.S znalazlem frosta na yt :-; wygralem internet na dyskietce
dostajesz internet w domestosie, aby uzyc wejdz na strone google.com
znalazl mnie skubany
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
Iksde. Jestem na appce tapatalk i nie moge zamknac watku ._. Wiec zeby tu jakiegos czatu nie robic niech postoi to do jutra i to zamkne. Do widzenia panstwu
#9
Proszę moderatora o zamknięcie wątku na życzenie jego założyciela.
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości