Lagi...
#1
Co to ma być? Ile ten serwer ma TPS? Tak jak pisali w poprzednim wątku... Frost, nie ma lagów? Wejdź na serwer i zobacz... Są serwerowe od jakiegoś tygodnia, dlaczego? Nie można z tym nic zrobić?
Patrzcie na listę graczy... Zawsze gdy na nią patrze ludzie mają po 5 kresek ewentualnie 4. Teraz mało kto ma te 5...
[Obrazek: D6KJmc3.png]
Więc wiadomo, że to nie jest przez mój net, tylko każdy tak ma, więc to przez serwer.
Niedostępny
#2
Potwierdzam, gdy jest dużo graczy na serwerze to lagi są nie do zniesienia ;/
¯\_(ツ)_/¯
#3
Tak, to nie chodzi o internet. Gra duża ilość graczy, więc
tych lagów jest dość. Mniej osób gra to nie ma lagów, a jeśli
ktoś ma to już wina internetu.

@down Nie mylimy. To są lagi. Nie ścinki czy coś.
#4
+ Na Prison co pół godziny jest jeden lag na sekunde
Ale Frost wbije i bedzie spamowal zeby kupic lepszy internet bo on nie ma lagow i wgl....
TO NIECH WBIJE NA SERWER?

i nie mylcie lagow z cieciem sie bo to 2 rozne rzeczy
#5
[Obrazek: zoCWeRt.png]
No wbilem, nie wiem co wy macie ale ja nie mam lagow...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#6
(08-28-2014, 19:17)Frost napisał(a): No wbilem, nie wiem co wy macie ale ja nie mam lagow...

Ale zauważ, że na twoim załączniku jest znacznie mniej (minimum 15) graczy, niż na załączniku z posta #1.
#7
(08-28-2014, 19:19)Oneil napisał(a):
(08-28-2014, 19:17)Frost napisał(a): No wbilem, nie wiem co wy macie ale ja nie mam lagow...

Ale zauważ, że na twoim załączniku jest znacznie mniej graczy, niż na załączniku z posta #1.

Bo jest inna pora, ale chyba nie zmienie czasu i wbije wtedy co jest full
Stosowalem sie do tego co natuu kazala: zebym wszedl na reda i strzelil pistoletem...
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
(08-28-2014, 19:19)Oneil napisał(a):
(08-28-2014, 19:17)Frost napisał(a): No wbilem, nie wiem co wy macie ale ja nie mam lagow...

Ale zauważ, że na twoim załączniku jest znacznie mniej graczy, niż na załączniku z posta #1.
no wiesz, może wchodzi wtedy, kiedy jest mniej graczy...
Zbudujemy dom wokół nas, i ponad nami
Zbudujemy w sercu nowy świat, już bez granic,
Zbudujemy dom wokół nas,
Między ludźmi, których znasz... " Enej - Zbudujemy Dom

#9
poprawilem troche plugin od poziomow i zaktualizowalem pluginy, powinno byc lepiej.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości