problem ;/
#1
Question 
Minecraft nie chce się włączyć. ;/
Na początku launcher działa jak najbardziej ok, klikam 'Uruchom grę' i zaczyna się instalacja modów. Po tym zwykle na moment pojawiał się napis MOJANG i włączał się mc, a u mnie po prostu wszystko znika jakbym w ogóle go nie włączała. ;o

PS. Co dziwne, na koncie innego użytkownika tego samego komputera wszystko działa jak należy. ;o

Pomóżcie ! ;c
#2
Może jakiś mod jest niekompatybilny. Przekopiuj wszystkie, wklejaj do mods po jednym i uruchamiaj, jak padnie po wklejeniu to znaczy, ze coś z tym modem i trzeba go usunąć. A z tym drugim użytkownikiem to dziwne xd
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#3
Folder mods pusty a nadal to samo! ;/
#4
Wyszukaj folder %appdata% usun mc i wgraj jeszcze raz.
___________________________________________
Tez tak nie raz mialem i mi to pomagało.
___________________________________________
Masz zyczu/premium czy jakis inny launcher??

xD
[ciach] ~Puyan
#5
Raczej Zyczu, pewnie jakiś crash ale zyczu to kupa i nie pokazuje crashlogów Tongue
Zrób jak wyżej, jeśli nie działa to pobierz Javę: https://www.java.com/pl/download/
Niedostępny
#6
A masz zainstalowane wszystkie service packi dla swojego systemu Windows ?
Mój kuzyn miał taki problem, że jak wciskał "Uruchom grę" (czy coś takiego), to mu się w ogóle Minecraft nie chciał włączyć, ale jak zainstalował wszystkie service packi, to już wszystko wróciło do normy.

(08-25-2014, 21:53)FLPlayGamesAgain napisał(a): (...)
Zrób jak wyżej, jeśli nie działa to pobierz Javę: https://www.java.com/pl/download/
Raczej Jawe ona już ma, skoro na innym koncie użytkownika Minecraft działa.
#7
Jeśli wystąpił jakiś crash, to na pewno jest jego zapis w folderze .minecraft\crash-reports. Znajdź ten z momentu wyłączenia się Minecrafta (ma w nazwie datę i godzinę) i wklej jako załącznik do posta albo wstaw na jakiś inny serwer, na przykład pastebin.com. W crash logu jest zapisana przyczyna wyłączenia się gry, dlatego może okazać się ona pomocna w rozwiązaniu twojego problemu.

@down:
I co z tego że masz zyczu? To jest tylko launcher, który uruchamia Minecrafta. A Minecraft z kolei gdy się wyłącza, czyli crashuje, zapisuje logi do folderu, który podałem powyżej. Wklej chociaż jeden z nich na forum...
#8
Mam zyczu, Mc instalowałam już pare razy, jave to samo. ;/ a service packi mam. Nwm co mogło się stać. ;p Tak czy siak dzięki za pomoc ! :)
#9
Zmień na Skajlandowy (Nie polecam.) albo KeiNett, Usuń mczyczu i .mc, Nowsza java, sterowniki do karty graficznej, Do Java Arguments wpisz :
-Xmx1G -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -Dfml.ignorePatchDiscrepancies=true
<KONIEC, TEGO NIE PISZ>

Jeśli nie pomoże to nwm, btw daj crashloga.

//EDIT Usiłujesz grać na koncie Admin (Komputer.) ? Jeśli nie to uruchom mc jako Admin i podaj hasło, bo aplikacja może nie mieć dostępu do plików.
Niedostępny
#10
Sama nwm jak to zrobiłam ale mc już działa. :D

Dziękuję wszystkim za pomoc! ;* :)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości