Cichy -.-
#1
cichy ogarnij się!! Wogóle nie patrzysz na graczy!! po pierwsze: sethome 2 dla vipa to bardzo dobry pomysł, albo coś podobnego zeby zrobić (ps: popełniłeś jeden błąd w komendach, ale ja nic nie mówię ;p jak chcesz się dowiedziec jaki to napisz mi na priv...) po drugie: aż tak niemasz czasu zeby zrobić te pare kliknięć?? i ustawić komendę /sklep ?? wiem ze plugin chyba nie obejmuje /p wyproś <nick> ale do większości propozycji piszesz NIE, albo jakieś inne gówna... sory bo ja juz nie moge... albo zamknięte tematy bez odpowiedzi... tak czytam i mnie czasami kuuur**ca bierze, bo mam wrazenie ze nie dajesz sobie rady z serverem... nwm poproś aprilke niech ci bardziej pomoze, albo daj większą swobodę hayerowi... spoko moderator, pomimo ze czasami mu odwala Big Grin jak kazdemu... naprawde cichy: nie musisz robić wszystkiego sam... (ja nie sugeruję że chce być modem) zaufania troche!!
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
Ehh...
Po pierwsze "Admin zawsze ma racje!" xD
Po drugie nie mów na admina serwera na którym tyle grasz, że jest nieogarnięty...
Po trzecie Cichy nie robi wszystkiego sam raczej, a stir to kto jest? Albo Fishu.
Niedostępny
#3
(08-25-2014, 02:59)Meldrox napisał(a): aż tak niemasz czasu zeby zrobić te pare kliknięć??

Może faktycznie nie ma czasu. W końcu codziennie na forum wpływa kilka(naście) skarg ze wszystkich serwerów. Potrzeba czasu aby je wszystkie przeanalizować. Bo w końcu na większość skarg odpowiada Cichy. Poza tym, może mieć ważniejsze sprawy na głowie, niż serwer.
#4
Ale cichy ma życie prywatne. Nie może siedzieć nad majkraftem 24 na dobę...
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości