Kopia budowli (dotyczy Hayera)
#1
Exclamation 
Twój nick: plaicek
Nick oskarżonego: Hayer
Opis sytuacji: Mam działkę koło spawnu na działkach i jak wiadomo Hayer też ma i wybudowałem domek lecz kilka dni później Hayer napisał, że mam ładny domek i go skopiuje 1:1 (ss1), więc nagrałem to aby potem udowodnić, że ja pierwszy go zbudowałem (film). Jeszcze zrobiłem dwa inne screeny tak aby Ci co nie widzieli ocenili czy nie jest podobny i skonstruowany tak samo. Piszę to bo każdy pisze do mnie na /msg, że skopiowałem od niego dom. Chcę aby ten dom został usunięty albo tabliczka, która została napisana przez Hayera, że: "Projekt gracza plaicek"
została umieszczona koło jego tabliczek przy wejściu do budynku a nie tak jak teraz, na dachu z tyłu budynku bo to już jest szczyt chamstwa.
Dowód/Screen:
https://www.dropbox.com/sh/mdll974yocfg2...Nu9Qa?dl=0
A tu sam film:
https://www.dropbox.com/s/0hv409ub1twzpz...m.mp4?dl=0


PS. Drogi Hayerze bądź uczciwy i daj się wyrazić np innym adminom lub właścicielowi.
#2
moze mu sie podobal? nigdy za kopiowanie domow nie wolno banować, bo np ty go masz z yt i on tez go z yt to więc kazdy ma prawo miec taki domek. i mysle ze on tego zlosliwie nie robic . mozna zamknac
#3
to nie ty decydujesz o zamknięciu tematu a po za tym nie mam go z YT a po 2 kopiowanie zawsze było niedozwolone, chociaż tak jak mówiłem aby dał tą tabliczkę koło tych swoich.
#4
Hayer pewnie da tą tabliczkę, w celu zaprzestania kontynuacji tej kłótni ;p
#5
Wiem, tylko przeczytaj dokładnie gdzie ją dał!
#6
Człowieku ale masz problem... Ja budowałem fajne rzeczy, a i tak wszyscy kopiowali, Napisz tabliczkę że jesteś Autorem i tak samo Hayer, niech napisze że to kopia
#7
Ludzie czytajcie a nie piszecie bzdury.
[Obrazek: dogry.bmp]
Wystarczy kliknąć tutaj!
#8
mojej biedronki jakoś nikt nie skopiował :p ale sprzedaje ją, wiec jakby co zeby nie bylo zdziwienia ze odwiedzicie czyjąś dzialke a tam moja biedronka Big Grin a tak wogole: hayer -_- serio?? jestes az taki glupi zeby kopiować dzialki?? nie no weź...co by było gdyby każdy gościu zrobil taki sam domek, a ja jedyny biedronkę?? Big Grin (bylo by dość epicko) nie bylo by epicko ! Big Grin wiec widzisz... hayer a pozatym stać cie na coś więcej... plaicek daj skejpa na priv bo po głosie poznaje ze nie jestes 10letnim dzieciakiem i byloby z kim grać i gadać (oprocz andika Big Grin)
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#9
Myślałem że Hayera stać na własny pomysł i domek ;/
Widziałem sam, gdzie dał tą tabliczkę. Powinna być gdzieś na przodzie domku, bo teraz jest z tyłu i i tak nikt tam nie chodzi, więc i tak będą się plaicka pytać czemu skopiował Hayerowi domek...
Niedostępny
#10
zburzę
Don't be so serious. Please.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości