Pytanka :D
#1
hej mam kilka pytań do serwera kto zobaczy wątek niech napisze czy tak lub nie Big Grin ok to pytam Tongue

1.czy jak wyjdzie 1.8 to postaracie się odrazu zauktalizować serwer np classic do 1.8
2.czy jak będzie jużserw zaktualizoany do 1.8 to dojdzie jajo spanujące królika ?
3 i czy dodacie NPC Big Grin na mapke surowcową tylko bo jak bedzie 1.8 to będzie z nimi dopracowany handel więc chociaż w wioskach mogły by być XD

i jedna próśba jaby miała być już nowa edycja to nie róbcie dropu ze stone bo to jest classic tradycyjne ybieranie sórowców a nie że kopiemy cały czas za dizxami ze stone noi co z tego że x-rayowcy się niby rzucą ja miam ich gdzieś Big Grin oni sobie psóją gre własnym citowaniem ale zasze można ich wyeliminować Big Grin i tak propo mi ta edycja pasuje jest super i nie trzerba robić nowych bo po co ? XD

pisccie co sądzicie Big Grin i jak macie y własne pytania to też piszcie WOW ale się rozpisałem Big Grin

pozdro Big Grin
........................................UwU
Niedostępny
#2
Drop ze stone byłby lepszy.. Ktoś znajdzie sb cave z rudami diax, ustawi tam /home i ma diaxy.. Bez sens Smile A tak trzeba się napracować, żeby coś mieć.
#3
1. nie bedzie od razu...
2. Nie, bo w nocy podobno maja atakowac...
3. raczej nie... teraz zamiast na miecz diax sharp 4 u wiesniaka za 4emeraldy trzeba 7? bo to raczej takie cos bedzie...
psują*, cheatowaniem*
Nie bedzie nowej edycji
[Obrazek: CVgHORT.png]
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#4
1. Możliwe, że za kilka dni.
2. Oby tak, bo są sweet, a tylko 1 na 1000 może być królikiem zabójcą.
3. Świetny pomysł

Oby nie było nowej edycji, bo to nie potrzebne ;p


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości