Pieniądze
#1
Czy moglibyście wgrać plugin na przesyłanie pieniędzy innym graczom? Ta opcja była by w niektórych sytuacjach przydatna Smile
[Obrazek: source.gif]
#2
Popieram
#3
No przydałoby się jakby ktoś przypadkiem zabił swojego sojusznika a on miał shotguna to zamiast coś takiego że on mówi "Teraz muszę cie zabić 10 razy bo straciłem przez ciebie shota" To można by było po prostu oddać 100$ poprzez przesyłanie pieniędzy. (Napisałam to tak bezsensownie że.. xd)
[Obrazek: filing_images_d5d01e8b2f32.gif]
#4
Nieeee wystarczy dać dla gracza permissions pay w essentials.
Ale po co? To jest serwer pvp i masz zabijać a nie sb kase przesyłać. W dodatku kasę szybko możesz zdobyć...
Na nie
#5
Jestem na tak
#6
Na nie. Po 1. Byłyby oszustwa, tak jak na prisonie. Po 2. To jest niepotrzebne, tu nie można kupować (w ogóle wyrzucać z ekwipunku) itemków za kasę, więc nie rozumiem jaki sens by to miało.
#7
Tak wiem Gal ale dla wielu graczy było by to bardzo przydatne. Na przykład jak gram z kuzynem i mnie zabije przed przypadek a ja w ekwipunku miałam shota to za to dedam go 10 razy a tak przesłał by mi tylko 100$ i po sprawie. A ludzie sami nabierają się na oszustwa innych graczy i w tedy to jest ich błąd.
[Obrazek: source.gif]
#8
Przeciez tu jest pvp z pistoletami a nie przesylanie kasy. Tak wiem to jest przydatne ale to pvp tu za zabicie gracza otrzymujesz kase


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości