Sprawiedliwość
#1
w związku z moją ostatnią skargą na gracza patryk343 (http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=10139) a skargą na gracza XDwiktorXD (http://forum.sky-land.pl/showthread.php?tid=10004) która zamiast ssów miala film jestem dość zdenerwowany... stracilem jeden z moich lepszych kilofów, i po pierwsze: na dowodach czarno na bialym widać że mialem kilof i mialem za niego dostać 2, a potem 3 staki daix... po drugie: te screenshoty były jak film, a wiem że cichusek możesz zrobić tą rzecz i po prostu dać mi kilof z czystym silktouchem... nie chcę zaśmiecać youtuba filmami "skarga" czy jakies inne i praktycznie każdy nagrywacz (;p) bierze duzo pamięci ram, a wtedy minecraft u mnie chodzi jak taki poklatkowy film... przepraszam, wiecej ssów nie dalem rady zrobic zwłaszcza, że nie moge robić ssów na otwartym czacie domyślnym F2... po prostu nic się nie dzieje... jest jeszcze jedna sprawa, dotycząca cichuska... zauważyłem ostatnio że wogóle nie patrzysz na problemy czy propozycje graczy... owszem, niektóre z nich są tak banalne albo twoim zdaniem nie potrzebne, ale uwierz... nie mowie juz o sklepiku vip... z grubsza tu chodzi o większość propozycji do których piszesz "nie" nie wyjaśniając nic... bo może nie da sie bo nie obejmuje tego plugin, nieda sie bo cuboid laguje server, nwm... po prostu chodzi ze piszesz NIE prawie w każdej sprawie... wiem że w niektórych inaczej sie nie da i wiem że czasami nie masz czasu... ale chcialeś robić server, zrobiles... jest (chyba) drugi na miejscu popularnosci w polsce... to zadbaj trochę aby polepszać go cały czas... nie wszyscy gracze to debile albo małe dzieci, a ja wiem że dodanie głupiej komendy /sklep albo coś w tym guście nie sprawiło by ci problemu
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
To zależy od admina/moderatora banującego czy ci odda. Ja akurat tam nie gram i diaxy mi są niepotrzebne, a zobaczyłem, że ktoś został oszukany i w dodatku był online, to mu oddałem.
#3
ok... a tak z innej beczki - skoro nie grasz to po co zająłeś te dzialki?? mam jedną wolną, bo mi sie skasowała i chcialem jedną obok zająć a ty mi ją zająłęś... albo jakby ktoś chcial mieć dzialke obok?? dlaczego tak zrobiles? Big Grin ja jestem teraz online
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości