itemy z netheru
#1
Cichy ze względu na to ze większość tych wątków o dodanie do sklepu itemy z netheru, a jak sam napisales i jestem za "Reczy po stronie Netheru są przywilejem Vipa" czy jakos tak... jestem w 100% za, ale pewna kwestia... poniewaz te prosby o dodanie kupna łez ghasta czy sprzedazy glołstone Big Grin co by było naprawde przydatne, mozesz cichy dodać do nowego mini SKLEPIKU |VIP| Badumc Big Grin gdybyś zrobił malutki pokojik 4X5 i tam przeniósł sell piasku dusz czy netheracka i dodał tam łzy ghasta (a tak wogole cichy ta tabliczka w sklepie "łza ghasta 1 za 15 $" jest tak komicznie śmieszna, że możesz ją usunąć na serio... nie mowie ze w tym sklepie vip będą wszystkie najcenniejsze itemy tylko np. wlasnie dzial netheru czy co byś wymyślił... ogólnie temat mialem zrobic "sklep Vip" ale zrobilem taki jak jest... bo na serio skoro łzy ghasta są tylko dla vipów, a jest je tak ciężko zdobyć, to może to niebył by najgorszy pomysł?? przemyśl na poważnie i nie wal głupiego "nie" jak to często robisz bo naprawde mam wrażenie że ignorujesz co każdy lepszy pomysł graczy... bo zeby ci sie nie chcialo za przeproszeniem d**y ruszyć żeby zrobić /sklep to na serio (taki joke Big Grin) naprawde cichy zadbaj troszke o graczy... czuje się ignorowany xD


Załączone pliki Miniatury
   
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
jestem za dodaniem tego sklepiku gdzie tylko osoby mające VIP będą mogły kupować itemki np netherowe itd Wink
#3
i sellać piasek dusz?? jestem 1000000000% na nie np gracz zdobędzie 6 stakuw piasku dusz i bd chciał je sellnąć i co?!
!!
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#4
-_- no to np dla vipów drożej o 5 $ za 16... albo cos takiego... albo niech sprzeda komu innemu
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#5
nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości