Sklep
#1
Question 
Siemka Cichy mam propozycje żeby kupować łzę ghasta na spawnie w sklepie np. za 200$ szt. Proszę żebyś się zastanowił nad tą propozycja bo łzę ghasta trudno zdobyć.HeartHeartHeart
#2
trudno ja kupiłem za 4.000 a jak będą za 200 to większość na /pvp będzie chodziła z regeneracją

na nie
Niedostępny
#3
Nie, bo to zbędna rzecz. A po za tym to rzecz, którą zdobędziesz w nether po kupieniu vipa.
#4
Dla ciebie zbędna ale jak się ma protIV i nie chce się mi wydawać złota na koxa, wole zrobić regeneracje to prawie to samo a łzę jest trudno zdobyć w netherze.
#5
Może jeszcze będzie wszystko z netheru? Na nie, bo ludzie nie będą kupować vipa i nie będzie na serwer xd (taki mały joke)
#6
potwierdzam... cichy a tak z innej beczki mozesz usunąć ze skupu łzy ghasta, bo nikt ci nie sprzeda tego towaru po 150 $% za sztuke czy mniej nawet... (mam ich 6 !! HAHA XD) ogólnie do sklepu na nie... jak chcesz potki regeneracji to idz do vipa, nich ci sprzeda za 20 diax sztuka, chyba ze znajdziesz taniej
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#7
Jestem za dodaniem np. 1280$ tyle co 16 diax na sell
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#8
(08-18-2014, 18:05)Meldrox napisał(a): potwierdzam... cichy a tak z innej beczki mozesz usunąć ze skupu łzy ghasta, bo nikt ci nie sprzeda tego towaru po 150 $% za sztuke czy mniej nawet... (mam ich 6 !! HAHA XD)
Zamiast tego może być jasnopył xD

(08-18-2014, 18:05)Meldrox napisał(a): potwierdzam... cichy a tak z innej beczki mozesz usunąć ze skupu łzy ghasta, bo nikt ci nie sprzeda tego towaru po 150 $% za sztuke czy mniej nawet... (mam ich 6 !! HAHA XD)
Zamiast tego może być jasnopył xD
#9
nie nie.
wszystko co stoi po stronie netheru jest przywilejem vipa.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości