Zwierzęta
#1
Kilka propozycji dot. zwierząt
1. Limit zwierząt na działkach, przy niektórych działkach tak laguje, że chodzić się nie da a na swojej mam 30-60 fps :p
2. Nieśmiertelność zwierząt na drogach między działkami. Ja miałem owcę dostarczyć to idę, idę tak z 2 km i 100 metrów przed końcem jakiś )#&^O$#%
mi tą owce zabił xd

Dopisujcie swoje propozycje :p
#2
1)Nwm mi jeszcze przez to nie lagowało.
2)Za!!!!! To strasznie wkórza.

xD
[ciach] ~Puyan
#3
1.nie(naprawde slaby masz komputer ja mam mój jakieś 8 lat nowe gry wogole nie dzialaja, a minecraft 0 lagow Smile
2.nie trzeba sobie radzićć
#4
1. Mi tam jeszcze nie lagowało, ale mógłby być ten limit. Jestem sąsiadem kacpra (muhahaha xd) i mam sporo owiec. Skarży się na lagi, chociaż nikt inny ich nie ma...
2. Noo jestem za! Dobry pomysł nawet, tylko nie wiem czy da się to zrobić ;/
Niedostępny
#5
1. Na tak.
2. Na tak. Nie gram na Classic'u, ale jakbym grał, to też pewnie by mnie to denerwowało.

(08-17-2014, 20:55)12Andik12 napisał(a): (...) slaby masz komputer (...)
Przecież nie będzie kupował nowego komputera/laptopa tylko po to, żeby nie mieć lagów w Minecrafcie.
To tak jak ja. Wole mieć gorsze shadery (albo wcale ich nie mieć), niż wydawać ~4000zł na nową kartę graficzną, a może i jeszcze ~1500 zł na nowy procesor.
#6
sory za spam ale 4000zł na karte graficzną ?!?! do 1000zł kupisz fajna karte która pośmiga Ci pare ładnych lat.
temat do zamknięcia myśle bo straszny spam xd sory
#7
Co do pierwszego to jakoś się z takim czymś nie spotkałem a nawet jeśli administracja była by skłonna do wprowadzenia tego w życie to wątpię, gdyż nie ma takiego pluginu a plugin PlotMe tego nie obejmuje.
Jeśli chodzi o 2 to jestem nawet za tym ale jakoś mi to nie przeszkadza.
#8
(08-18-2014, 02:09)plaicek napisał(a): Co do pierwszego to jakoś się z takim czymś nie spotkałem a nawet jeśli administracja była by skłonna do wprowadzenia tego w życie to wątpię, gdyż nie ma takiego pluginu a plugin PlotMe tego nie obejmuje.
Jeśli chodzi o 2 to jestem nawet za tym ale jakoś mi to nie przeszkadza.

Jak nie ma takiego pluginu? A na wyspach to co? xd
#9
bo to nie jest nasz plugin.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości