(pewny) PORADNIK DLA NOWYCH GRACZY SERVERA/UZYTKOWNIKOW FORUM
#51
Raczej mi chodzilo o cos "ala regal z zasadami" zeby cichy napisal jakies tam jego regulki


//200k w coblu. Nie, poprostu nie oszukujesz Tongue
Niedostępny
#52
ale ikierowi nwm czy mozna zaufac :X cheaty ma
-
Niedostępny
#53
Co wy wszyscy macie do ikiera? Fajny chlopak... "czity" a kradziesz, nie ogarniecie, klamanie I oszukiwanie to co innego-sam mam tetrisa I x-raya zawsze, nie mowie ze ko(z/rz)ystam, ale mam...
Niedostępny
#54
Ikier dobry Majster
#55
Nie ma takiego czegoś jak nabijanie postów w off-topie... Off-top jest po to, żeby oderwać się od "majkrafta" i popisać o czymś innym, dlatego gdy coś tutaj napiszesz, nie zaliczy tego jako postu, chyba że dzienny.
Chyba da się zrozumieć Tongue
Więc tutaj nie ma takiego czego jak "nabijanie", najwyżej można spamić lub po prostu dużo tu pisać, ale nikt nie powinien się czepiać tego, że ktoś dużo pisze w off-topie, bo TO JEST OFF-TOP.
Niedostępny
#56
Sojusze sa po to aby je lamac.
Dla porownania mialem stosunek "przyjazny"(najwyzszy poziom) z wladca egiptu w civ 4 i mi ten egipcjan prowokowal miasta do buntu no i wojne zrobilem, odbilem jego trzy miasta i koniec wojny a w pozostalych cisnietych miastach byl skok technologiczny ;}}}}}}}
#57
Ty nie wiesz o co chodzi.
#58
(08-20-2014, 10:30)natalia997851 napisał(a): Tylko juz nie rozpoczynaj kolejnej klotni, wystarczy, ze rozwaliles sojusz na pistoletach... -.-
Gratuluje, rozwaliles ekipe. Nie ma to jak bicie osob z sojuszu, ktory juz nie istnieje, bo
ktos namieszal i to rozwali...


Straszna historia :C
#59
(08-17-2014, 08:15)MrMcTurtle napisał(a): -GalAnonim0 potocznie zwany Gal, galus
ooo galus! Big Grin
-
Niedostępny
#60
(08-20-2014, 10:41)GalAnonim napisał(a):
(08-20-2014, 10:30)natalia997851 napisał(a): Tylko juz nie rozpoczynaj kolejnej klotni, wystarczy, ze rozwaliles sojusz na pistoletach... -.-
Gratuluje, rozwaliles ekipe. Nie ma to jak bicie osob z sojuszu, ktory juz nie istnieje, bo
ktos namieszal i to rozwali...


Straszna historia :C

No właśnie nie. xd


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości