Działka moja
#1
Witam.Bardzo proszę o wysłanie logów dotyczących logowania się mojego konta na serwerze,ponieważ w dniu dzisiejszym grałem z rana jeszcze i było wszystko w porządku prowadzę działkę z kolegą na jego rozbudowaliśmy dom itd. a na mojej działce trzymaliśmy konie grałem do godziny 13:40 wtedy konie widziałem jeszcze,wróciłem z pracy po 22:00 i chciałem zobaczyć jak tam z tymi koniami co się dzieje i patrzee a ich nie ma ! Proszę o wysłanie logów moich kiedy byłem ostatnio logowany w dniu dzisiejszym na serwerze..Jest to serwerze Classic.Bardzo proszę o pomoc,ponieważ podejrzewam,że ktoś mógł się włamać na moje konto i te konie zlikwidować..
#2
na serwer wszedles o 12:02, wylogowales sie o 13:18, a nastepnie ciebie nie bylo. zalogowales sie dopiero o 22:22.

prawdopodobnie ktos po prostu zabil ci te konie albo ukradl. byly zamkniete w jakiejs klatce? dach byl zrobiony? byly otoczone bloczkami czy plotkiem?
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
tak wszystko było ładnie ogrodzone nic tam nie bylo ruszane,a nagle wszystkie konie bach i nie ma ich jeśli mógłbyś to mozesz sprawdzić sobie działke jak to wygląda parametry dzialki to -1001 475,a przecież nikt inny poza mną nie mógłby zabić koni tych,które były na mojej działce.
#4
Osoba dodana mogła wyprowadzić konie po za teren działki i spokojnie je zabić Sheep
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości