Wiedz jak mówili...
#11
(01-24-2015, 05:32)AboundPL napisał(a): "mam internet, mam rękę"
I od tego zaczęła się moja przygoda z internetem.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#12
Pa.
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#13
Pozdrawiam Ciebie, słyszałam o końcu świata 827289439019 razy. Nadal w to wierzysz? Bo ja nie.
Co będzie, to będzie... Kiedyś ten koniec świata nadejdzie.
#14
Nie będzie końca świata, może być co najwyżej koniec ludzkości.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#15
(01-24-2015, 13:37)Tails napisał(a): Nie będzie końca świata, może być co najwyżej koniec ludzkości.

Światem nazywamy Ziemię która nie jest niezniszczalna, zniszczy ją słońce, asteroida lub atak zmutowanych zupek chińskich. Nie ważne.

Koniec ludzkości jest możliwy tylko narazie.. gdy zaczniemy ekspansje na kolejne planety i układy ludzkość będzie niezniszczalna...
Teraz jest problem bo tkwimy na małej planecie z bronią masowego rażenia w rękach różnych grup ludzi którą jak by spuścić na Polskę to sądzę ze fala uderzeniowa byłaby odczuwalna u naszych sąsiadów.

elo ._.
#16
xd
Niedostępny
#17
(01-24-2015, 16:07)Viper napisał(a):
(01-24-2015, 13:37)Tails napisał(a): Nie będzie końca świata, może być co najwyżej koniec ludzkości.

Światem nazywamy Ziemię która nie jest niezniszczalna, zniszczy ją słońce, asteroida lub atak zmutowanych zupek chińskich. Nie ważne.

Koniec ludzkości jest możliwy tylko narazie.. gdy zaczniemy ekspansje na kolejne planety i układy ludzkość będzie niezniszczalna...
Teraz jest problem bo tkwimy na małej planecie z bronią masowego rażenia w rękach różnych grup ludzi którą jak by spuścić na Polskę to sądzę ze fala uderzeniowa byłaby odczuwalna u naszych sąsiadów.

elo ._.
much clever xd
#18
powiem tak:

W****ane mam
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#19
Ło matko i córko, paczam na tv, a tu mówią, że o 00:00 koniec świata, żegnam was dziękuję za grę.
Co by tu zrobić w godzinę przed zagładą?
Najgorsze jest to, że nie obejrzę skoków narciarskich od 02:00 do 04:00 :<

Co się dzieje!!!
Wyszłem SB na dwór z telefonem, zauważyłem coś dziwnego i zacząłem nagrywać telefonem...
Oto co nagrałem i wrzuciłem na yt...
KONIEC JEST BLIKSKI, WARTO WYKORZYSTAĆ OSTATNIE MINUTY!!!
http://m.youtube.com/watch?v=QQYHTMeayHU
#20
dobra zamknijcie już to.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości