PRISON ŻABKO the best PODRÓBA
#1
Chłopak się bardzo stara aby zrobić identyczną Zabke a raczej jak on to pisze Rzabke
dziś zauważyłem w jego pisowni poprawe gdyż już nie pisze Rzabka tylko Żabka lecz z odwróconym Ż Smile


Załączone pliki Miniatury
       
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]
#2
Niewiele z tego co piszesz zrozumiałem. Tylko tyle że ktoś napisał żabka przez rz. Słaby powód do tworzenia wątku.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#3
Niedostępny
#4
Mam jedno pytanie. Co ten wątek wnosi w nasze życie?
Niedostępny
#5
(01-02-2015, 19:26)mati2088 napisał(a): Tylko tylko go podpi*rdalasz, bo chcesz żeby miał bana.
BANA NIE BĘDZIE
Tylko wojne chcesz zrobić.

Robisz wątki aby nabić posta, bo to nie łapie regulaminu.

#T

Sam chcesz wojny prowadzić!Nie chce dla niktogo bana !!! bo za takie coś nie daje się bana nie mam 8 lat i nie pisze po raz 8 tego bo chce dla kogoś bana !!! napisałem to z nudów aby pokazac jak gracze robią błedy a ty odrazu ....
[Obrazek: 4RJPU6LYQN]
#6
(01-02-2015, 19:48)PLUSH napisał(a):
(01-02-2015, 19:26)mati2088 napisał(a): Tylko tylko go podpi*rdalasz, bo chcesz żeby miał bana.
BANA NIE BĘDZIE
Tylko wojne chcesz zrobić.

Robisz wątki aby nabić posta, bo to nie łapie regulaminu.

#T

Sam chcesz wojny prowadzić!Nie chce dla niktogo bana !!! bo za takie coś nie daje się bana nie mam 8 lat i nie pisze po raz 8 tego bo chce dla kogoś bana !!! napisałem to z nudów aby pokazac jak gracze robią błedy a ty odrazu ....
Skoro nie masz 8 to po twoim zachowaniu wnioskuje że masz jakieś 7 lat.

#T
Niedostępny
#7
Tez tak sądzę.
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#8
Jak na PC patrzyłem to ten temat jest w Off-topie, a nie w skargach ORLE MATI2088 xD

Wysłane z mojego Sony XPERIA Z2 przy użyciu Tapatalka
Don't be so serious. Please.
Niedostępny
#9
[emoji107]
Niedostępny
#10
(01-02-2015, 14:07)PLUSH napisał(a): Chłopak się bardzo stara aby zrobić identyczną Zabke a raczej jak on to pisze Rzabke
dziś zauważyłem w jego pisowni poprawe gdyż już nie pisze Rzabka tylko Żabka lecz z odwróconym Ż Smile

Iii??? Ty się z niego smiejesz... to trzeba opłakiwać!!!!!
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości