Naprawdę :c
#1
Szanowny Panie Chichusku!
Serwer classic jest serwerem bardzo lubianym ale jest tam tak duzo cziterów ze aż się grac odechciewa ;/.
Może dałbyś w końcu jakiejś zaufanej osobie admina żeby od czasu do czasu wbijał...
Na s2 grają sami ogarnięci gracze a tam 8-10 latki ?
A i jeszcze mam taką propozycje :
Dawać bany za ort Shocked No bo jak widzę taki napis : Szókam dziefczyny ktura hetna pirze 432..
Po porostu to rozwala system serio. Jak mój brat patrzy jak oni piszą to aż płacze ze śmiechu...
#2
1. nie dam nikomuTongue
2. wiem ze jest duzo cheaterow, ale jest to spowodowane mapa surowcowa, xray itp. cos wymysle na to.
3. nie da sie za takie cos dawac banow automatycznie, mozna jak juz recznie ale i tak bedzie to niepotrzebna walka. to nie ja mam ich uczyc pisowni.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#3
(12-19-2014, 17:44)Cichusek napisał(a): 1. nie dam nikomu[emoji14]
2. wiem ze jest duzo cheaterow, ale jest to spowodowane mapa surowcowa, xray itp. cos wymysle na to.
3. nie da sie za takie cos dawac banow automatycznie, mozna jak juz recznie ale i tak bedzie to niepotrzebna walka. to nie ja mam ich uczyc pisowni.
Może pomyslisz nad takim anty-xray jak na **.skkf.***?
Czyli że prawie każdy klocek to ruda czegoś i niektóre klocki są jak powietrze (puste)

#T
Niedostępny
#4
Cichy jak już masz robić anty x-ray to zrób taki jak na **.skk*.** ok ?
Bo tam jest chyba dobry.
I co do tych mistrzów ortografii to może jest plugin, który automatycznie poprawia pisownie?
Do cziterów może jak jakiś gracz uderzy innego to musi czekać 3-5 sek aby móc się wylogować? Smile
#5
(12-19-2014, 19:36).::PainT_KillEr::. napisał(a): Cichy jak już masz robić anty x-ray to zrób taki jak na **.skk*.** ok ?
Bo tam jest chyba dobry.
I co do tych mistrzów ortografii to może jest plugin, który automatycznie poprawia pisownie?
Do cziterów może jak jakiś gracz uderzy innego to musi czekać 3-5 sek aby móc się wylogować? Smile
to jeszcze bardziej ułatwił byś cziterom gre bo by ktos i legnoł i się sypią iteki a jak nie to i tak dednie wiec by było jeszcze gorzej ja kiedyś poszłem w eq prot 4 i miecz 5/2 i na pvp potki sily 2 regeneracj itp: a dzieciak jakiś do mnie wylaz i bym dednoł bo z zelaznego miecz bez potki bez niczego tylko miecz a 3 hp zabierał i taki spit w waleniu że nie wiem.
#6
Ale jak taki cziter ma np takie coś co go samo loga to wiesz Smile Wtedy ma problem Smile
#7
no tak ale kill aura ma doisc sporo szans że dednie bo ten grasz wciska guzi np:k i samo wali po 8 hp z mieczem 5/2 i potko sily 2.
#8
był anty x-ray na hc [*]...

Ale to najpierw zmiencie ZNOWU surowcową na inną i przed tym dodajcie anry x-raya to by może pomogło.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#9
no nie zmiana ciągle się będzie zmieniało surowcowo to bez sensu.
#10
z anty logautem też dobry pomysł. Ile typa loga na pvp jak mają kilka serc.

(12-19-2014, 20:01)f0rest napisał(a): no nie zmiana ciągle się będzie zmieniało surowcowo to bez sensu.

RAZ... A nie ciągle.

Ty jestes bez sensu bo sam z x-rayem latasz/latałes.
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości