WAR THUNDER!
Jak gra się na czołgach to ma się limit czasu w samolocie i takim bombowcem ciężko jest trafić w tak krótkim czasie ale też jest duże i dosyć wolne wiec nawet czołgiem da się go zestrzelić
Konfidencić na maluchy
(10-28-2014, 14:38)Frost napisał(a): Nie wiem dlaczego maja przesrane bombowce na czolgach
znowu mam ci tłumaczyc? zapamietaj.
1. Są inni gracze w tym samym czasie w odległości ok 1 km i lecą zazwyczaj myśliwcami także mogą cie zestrzelic.
2. Jesli gracze zawiodą zawsze jest artyleria P-Lot która nie daje ci nawet chwili bez pocisków migających obok twojej załogi.
3. Masz jedną szanse. Jeśli nie trafisz za pierszym razem z bomb to juz nie zawrócisz bo ci sie skonczy czas [masz 30 sec od rozpoczecia lotu]

TYLE W TEMACIE
(10-28-2014, 17:57)Viper napisał(a): [masz 30 sec od rozpoczecia lotu]
CO?
Co się zmieniło od mojego ostatniego zagrania ;p?
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
Heh, dziś grałem 2 godziny i mam KW 2 powiem jedno (chętnie podziękuje warnem) Ale Wyjebao bao Heart 152 mm Haubica Emerald
Konfidencić na maluchy
Wiem, KV-2 Ciśnie kazdego i trzeba wpierdzielic pare pociskow aby sie chociazby uszkodzil... ;p
a ty masz kazdego na hita.. ale to tylko jeden taki czolg. idz lepiej w Su(ki)-122 który jest szybki, szybko przeladowywuje i tez masz kazdego prawie na hita.
Posiadam su 122 wczoraj odblowałem, dziś kw xd ale powiem że krótko lufowy jest cienki
Pizgniecie nie powiem że nie ma ale celność to jak patologia na parapetówce w licheniu

z tym przeładowaniem to bym tak nie modlił... Około 20 sekund (tak na dupne oko zjaranego zbysia)

Sorry za spam ale ja sobie nie wyobrażam pocisku mającego 15 cm lub 8 co jedzie 60 ton metalu...
Konfidencić na maluchy
DZISIAJ WYSZEDŁ UPDATE NA AMERYKAŃSKIE CZOŁGI TAKZE EXPIC
Jeszcze 0.8 gb ;D Powiem że ja nie ide w amerykańskie czołgi chyba że na ruskach 4 a na niemcach 3 xd bo tak jakoś w dwa kraje ide
Ej Viper jaki masz Poziom (Karta gracza) i Jakie twoje najlepsze samolotaje.. Mój Spitfire Mk. XVI , Spitfire Mk IX , Typhon Mk 1b Poźny, Spitfire Vc i Vb/Trop (Brytole). Ameryka P47 Tunderbolt, P-39N i P39Q B-25 Wiesz w ameryce gram od 3 tygodni a od początku brytolami ;P


Edit Już mam ;D Hah m103 musze z ciekawości zobaczyć
Konfidencić na maluchy
Mam czwarte tiery u Amerykańców i juz expie piąty tier [Pantere] i mam tez drugi tier u japońców ;p

A czołgi to tylko ZSRR trzeci tier i juz prawie czwarty

A moje konto sie nazywa tak jak mój steam \/
GłowaŻmijaPeeL
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości