Masarnie.
#1
Był wątek juz o tym, by usunąć masarnie na spawnie. Prosiłbym żeby usunięto, wtedy restauracje mialyby sens, możnaby robic kfc
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#2
No, no to ma sens.
Nazbierasz sb kilka skrzyń i będziesz to sprzedawał.
Na nie.
#3
Ale handlowanie pieczonym schabem chyba jest zabronione. Powinno ze świń dropić taki schab z napisem: "SCHAB - HANDEL ZASTRZEŻONY"
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#4
Ale kiedyś te zapasy się skończą i będzie normalnie handel xD
Proszę Cichusku zgódz się. Pytałem większość ludzi na classicu i pisali, że to fajnie by było.
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#5
Nie, bo w sercu masarni jest mobgrinder, więc schaby będą lecieć aż do upadku serwera.
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#6
Ale kiedyś te zapasy się skończą i będzie normalnie handel xD
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
#7
Chcę, żeby masarnie były, bo na surowcowej trudno znaleść jakieś moby... później przepalać to wszystko.. A co jeśli ktoś NOWY wejdzie na serwer, pójdzie na surowce, bo na spawnie nie ma nic do jedzenia. Będzie biegał szukając świń/krów... to go znudzi i wyjdzie z serwera. To nie jest serwer Hardcore!
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#8
tak no i jeszcze może, że za deda jest ban na 2 dni co???

Na nie

(11-04-2014, 19:24)Hubertsawicki napisał(a): Był wątek juz o tym, by usunąć masarnie na spawnie. Prosiłbym żeby usunięto, wtedy restauracje mialyby sens, możnaby robic kfc

To jak był wątek i cichy się nie zgodził to nie spam.

Do zamknięcia
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#9
Jeśli chodzi Ci o KFC, to jest jeszcze 27 itemów które możesz zjeść oprócz pieczonego schabu. Tongue
Kod PHP:
com.epicgames.launcher://apps/Fortnite?action=launch&silent=true 
[Obrazek: T07j8ty.png]
#10
na NIE po to to jes żeby yło darmoe jedzok=nko a jak chcesz sklep z czyns to zrób z czymś ale nie zarciem itemkami potkami jedzonko musi być a nie trzeba ddobywać jak już ktos napisał to nie jest HC ! ma zostać

[quote='111GigaByTe' pid='86635' dateline='1415127011']
Jeśli chodzi Ci o KFC, to jest jeszcze 27 itemów które możesz zjeść oprócz pieczonego schabu. Tongue

ok ale takto się troche nie opłaca wogóle sklepy z żarciem się nie opłacaja chyba że koxy , rfy ziemniaki i marchewki Big Grin
........................................UwU
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości