Skarga/przyłapanie
#1
Mój Nick Kimi_Kimi
Nick Oskarżonego home17
Home to dzieciak któremu cały czas trzeba zwracać uwagę . Jak zerwiesz z nim soja to on się wkurzy jak każde dziecko i włącza cheaty .


Załączone pliki Miniatury
   
#2
po 1 ty byl zart
po 2 napisalem to poto zeby odemnie sie odczepily te dziewczyny ( dzieci)
po 3 wkurza sie namnie bo sa we 3 i ich zabijam bo mam skilla
po 4 ja nie moge sciagnac cheeaty bo nie moge sciagac nic bo mi kompa odrazu wylącza xD
#3
Home na pewno ;/

nie tłumacz się dzieciaku okej masz 11 lat i nie umiesz przegrywać ! opanuj emocje czasami
#4
Home często zachowuje się nieodpowiednio. Home to ile jeszcze takich żartów zrobisz hymmm? bo one są trochę zbyt często. Obrażasz innych graczy tylko za to że ktoś zerwie z tobą sojusz. Stoimy legalnie na redzie XD a ty mówisz że będziemy mieć bana bo campimy. Weź się ogarnij bo nie tylko my mamy dosyć
[Obrazek: source.gif]
#5
Home nic nigdy nie będzie pod twoje dyktando musisz się do tego przyzwyczaić .
#6
ah Rin co za z ciebie dziecko myslisz wbilas na serwa i masz nad kazdym wladze , kazdy moze kogos polubic bo napisal cos smiecznego jak ja gdy wbije .
masz racije emocije umnie to ... szkoda gadac moim zdaniem czat wylaczony i tlko priv i takich problemow nie bylo by juz
#7
home, wyzywasz, tworzysz nie potrzebne kłótnie. Po pierwsze nie mam nad nikim władzy po drugie jeżeli jestem dzieckiem (które ma 15lat spoko) to nikt ciebie nie zmusza byś mnie lubił czy co kol wiek innego. Ale dlaczego wyzywasz ?
[Obrazek: source.gif]
#8
tak jak ty nie wiem ja sie z kim pokolce ty odrazu jestes przeciwko mnie nie twracaj sie jak dzis gdybys nie doszla do sprzeczki nie bylo by nic , a i ja dzis nie wyzywalem , kazdy jest dzieckie nawet jak ma 100 lat jest dzieckiem bozym
#9
Home a ty cały czas to samo ,,CO z cb za dziecko " Poprawka ty jestes dziecko ona ma 15 a ty 11 geniuszu . ty sie fochasz jak ktoś zerwie z tb soja !
myślisz że jesteś najlepszy na RED a to nie prawda każdy jest równy noooooooooooooo... może są jakieś wyjątki ale ty poniżasz innych słowami ,, (Nick) Easy " Jeżeli chcesz żebyśmy cb nie traktowali jak dziecko to się tak nie zachowuj .
#10
ja mam 12 geniszko i to ty piszesz Co z cb za dziecki nie prawda ty nastawiasz innych przeciwko mnie , sama sie nie zachowuj pani mondralinska


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości