Dobra Muzyka
(08-28-2014, 14:54)Viper napisał(a):
(08-28-2014, 14:51)Ewe napisał(a):
(08-28-2014, 14:24)Viper napisał(a):

JAK JA TEGO NIENAWIDZĘ .__.

LEPSZE DUPSTEPY CNIE? .____.
NO, przynajmniej nie ma tępej melodyjki i tego głupiego

Cytat:DE FINGS ŁI LOST, DE FINGS ŁI LOST IN DA FAJA, FAJA, FAJAAAAAAA
EDIT: nawet to jest lepsze:
https://www.youtube.com/watch?v=qBY7rrJ5...hVdTzWEUYw
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
  Odpowiedz
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
Co ja poczne jeśli macie mózgi przeżarte monster catem i tylko ŁOP ŁOP ŁOP, ŁOPŁOP,ŁOP ŁOP ŁOP wam w głowie .____.

hejty lecom mocno
  Odpowiedz
(08-28-2014, 15:03)Viper napisał(a): Co ja poczne jeśli macie mózgi przeżarte monster catem |||TO SIE PISZE RAZEM||| i tylko ŁOP ŁOP ŁOP, ŁOPŁOP,ŁOP ŁOP ŁOP wam w głowie .____.
hejty lecom mocno --> żebyś wiedział. Wolę to czego słucham niż komercha bez sensu

(08-28-2014, 15:03)Viper napisał(a): i tylko ŁOP ŁOP ŁOP, ŁOPŁOP,ŁOP ŁOP ŁOP wam w głowie

uwierz mi kolego. Jak słuchałeś tylko skruleksa to gówno wiesz. Zaufaj mi - znam się na tym Wink
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
  Odpowiedz
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz
(08-28-2014, 15:23)Ewe napisał(a):
(08-28-2014, 15:03)Viper napisał(a): Co ja poczne jeśli macie mózgi przeżarte monster catem |||TO SIE PISZE RAZEM||| i tylko ŁOP ŁOP ŁOP, ŁOPŁOP,ŁOP ŁOP ŁOP wam w głowie .____.
hejty lecom mocno --> żebyś wiedział. Wolę to czego słucham niż komercha bez sensu

(08-28-2014, 15:03)Viper napisał(a): i tylko ŁOP ŁOP ŁOP, ŁOPŁOP,ŁOP ŁOP ŁOP wam w głowie

uwierz mi kolego. Jak słuchałeś tylko skruleksa to gówno wiesz. Zaufaj mi - znam się na tym Wink

ewe znafca :v

kocham gówno burze więc nie dawajcie mi tej radochy bo jeszcze sie obrazicie na mnie czy coś xD
  Odpowiedz
[Obrazek: resized_winter-is-coming-meme-generator-...3de13f.jpg]
  Odpowiedz
Post hardcore :
I metale,rocki, reggae takie fajne inne :p :
¯\_(ツ)_/¯
  Odpowiedz
WTF.

Crux, czemu masz napisana przepowiednię z wladcy pierscienia w języku orkow? :D
  Odpowiedz
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości