chyba żarty
#1
Cichy, napisałeś mi, żebym próbowała wejść rano lub wieczorem, a ja nie mogę rano i wieczorem (adoptowałam psa i nie za bardzo mam czas). 1 gracz zadowolony to jeden gracz zadowolony, ale 1 gracz niezadowolony to 100 graczy niezadowolonych (taka zasada). Więc zrób coś z tym, albo przestanę grać na tym serwie Sad
#2
Jest sprawdzony sposób na wejście na serwer - kup Vipa. Jeśli nie, to niestety musisz trafić na wolny slot. Nie da się zwiększyć slotów.
#3
Wejdzwczesnie rano, gdy bedziesz szla do szkoly lub gdzie kolwiek zostaw sobie AFK na czas wyjscia, po powrocie bedziesz mogla grac bez problemow.
Niedostępny
#4
(08-26-2014, 12:49)MrMcTurtle napisał(a): Wejdzwczesnie rano, gdy bedziesz szla do szkoly lub gdzie kolwiek zostaw sobie AFK na czas wyjscia, po powrocie bedziesz mogla grac bez problemow.

Tylko go pewnie wyrzuci żeby zrobić miejsce dla vipa.
#5
Mozliwe, pozatym on to jest ona galuś, ale ma wieksza szanse niz czekac godzinke na wolny slot.
Niedostępny
#6
ale ja rano i wieczorem nie mam czasu bo pies..mam tylko od 13 do 15 i nie mogę wejść. Działkę mi jeszcze usunie Sad
#7
Ojtam, ja mam dziewczyne, szkole, prace, psa, zolwie I w miedzy czasie dorabiam sobie na hobby, to ci zajmie 2min...

Dzialke usuwa po 14 dniach nie logowanie sie na classic
Niedostępny
#8
Omg po prostu kup vipa. Twoje groźby odnośnie odejścia z serwa są nie na miejscu,bo nie jesteś jakąś tam ważną osobą wiec ogar. A jeśli cie nie stać na vipa to sie męcz,ale uważam,że 11zł każdy jest w stanie zapłacić.
Niedostępny
#9
nie chcę vipa, płacenie za grę na tym serwie jest idiotyczne, wiele moich znajomych gra na tym serwerze, więc jak ja jestem niezadowolona, to będzie rozgłos
#10
Jak jesteś niezadowolona to poprostu nie graj i po problemie.

xD
[ciach] ~Puyan


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości