Jesteś nowy? Nie masz za bardzo pojęcia o serwerze sky-land? Wejdź tu!
Patrząc na ceny telefonów od Apple to zdecydowałem się na kafelki.
Za rok kupuje Nokię!(A jak stanieją iPhone to kupuje iPhone)
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
(08-23-2014, 22:24)Porywacz napisał(a): Patrząc na ceny telefonów od Apple to zdecydowałem się na kafelki.
Za rok kupuje Nokię!(A jak stanieją iPhone to kupuje iPhone)

Moj wujek ma IPhone 2(chyba tak to sie nazywa ._.) z antenka
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
(08-23-2014, 22:26)Frost napisał(a):
(08-23-2014, 22:24)Porywacz napisał(a): Patrząc na ceny telefonów od Apple to zdecydowałem się na kafelki.
Za rok kupuje Nokię!(A jak stanieją iPhone to kupuje iPhone)

Moj wujek ma IPhone 2(chyba tak to sie nazywa ._.) z antenka

hahahahaha xd

Ale tak patrząc na ceny iPhone 4s to bym mógł kupić w I połowie 2015 roku.
Co ja za głupoty wygaduje po co ja się zastanawiam teraz przecież za rok będę wybierał! Nup ze mnie ehhh Tongue
Poczujcie potęgę kapitalizmu!
Niedostępny
(08-23-2014, 22:29)Porywacz napisał(a):
(08-23-2014, 22:26)Frost napisał(a):
(08-23-2014, 22:24)Porywacz napisał(a): Patrząc na ceny telefonów od Apple to zdecydowałem się na kafelki.
Za rok kupuje Nokię!(A jak stanieją iPhone to kupuje iPhone)

Moj wujek ma IPhone 2(chyba tak to sie nazywa ._.) z antenka

hahahahaha xd

Ale tak patrząc na ceny iPhone 4s to bym mógł kupić w I połowie 2015 roku.
Co ja za głupoty wygaduje po co ja się zastanawiam teraz przecież za rok będę wybierał! Nup ze mnie ehhh Tongue
kupil chyba z 3 lata temu(CHYBA)
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
Porywaczy nie ważne jaki telefon kupisz iphon i tak będzie lepszy
malutka poprawka
Porywaczy nie ważne jaki telefon kupisz iphon i tak będzie wydawał się lepszy, bo droższy
Nie, jest lepszy pod każdym względem. Lepiej zoptymalizowany itp. tylko. - uwaga na szkło
Hmm... iPhone'y są dla kogo innego i Andki są dla kogo innego. Mi tam Android się nie zawiesza jakoś, chociaż wiem że pod tym względem iOS jest lepszy. Mi akurat podoba się bardziej interfejs Androida - jest bardziej "czysty" (chyba, że masz nakładkę typu TouchWiz ;p). Więc dla kogoś będzie lepszy iPhone, a dla kogoś Andek i nie zmienisz tego, po prostu o gustach się nie dyskutuje.

A CO DO KAFELKUF TO SĄ FAJNE, ładnie wyglądają na telefonie, pasuje do telefonów, bo te w Windows 8.1 są trochę takie... Bezsensowne ;-;

Ciekawe czy jest ktos, kto to przeczyta, bo ja to napisalem z nudow xd
Niedostępny
Ja przeczytałem.
Osobiście mam w czterech literach Apple odkąd Steve Jobs umarł. Moim zdaniem od tego czasu jadą na produktach które są 2 lata w plecy przed takim np. Samsungiem. Iphone 6 ma mieć niby wiele funkcji i dość solidną baterię, nie prawdaż? Pierwszy telefon o specyfikacji takiej jak iPhone powstał w... 2012 roku. Parametry takie same, nawet ta funkcja płatności jest.
Apple jest solidnie w tyle, ale nadrabia popularnością marki no ma swoich bogatych fanboyów którzy kupują wszystko co im podsuną.

Ps. Ten telefon podobny do iphone jest od niego 3x tańszy, tylko szkoda że nazwy nie zapamiętałem XD
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny
(09-14-2014, 06:10)TheGardenPL napisał(a): i dość solidną baterię

Ze starczy na 2h dzialania ?
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości