Teraz nie moge wbić na serwa :(
#1
Hej mam mały problem ponieważ nie moge wbić na serwer bo pisze Logowanie... po kilku s Upłynął limit czasu poradzicie coś na to ???
........................................UwU
Niedostępny
#2
Tak mi się zdaje ze ktoś z twojego IP jest zalogowany ale to nie powinno przeszkadzać a może ktoś ci się wkradł?
#3
z mojego ???!!!! WTF

a możesz to jakoś sprawdzić ???

a sprawdź czy nick Mateuu20 jest zalogowany na tabeli ok ???

SOS cichy nie można jakoś tego naprawić że nie moe wbić na serwa bo nudzi mi się Big Grin
........................................UwU
Niedostępny
#4
reset kompa + reset routera (jesli masz) jesli nie to rozłącz sie i połącz z netem, i sproboj ponownie... ewentualnie bylo przeciazenie servera chwilowe ;p albo słaby komp
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#5
to dobra przetestuje wsystko a komp nie jset słaby racxzej bardzo dobry Smile

nic nie działa kompa nie będe resetował poprostu nawet włączenie i wyłączenie może to dlatego że jest nick Mateuuu20 cichy usuń ten nick odrejstruj niec Mateuuu20 nie mateuu20 tylko Mateuuu20(ja mam na koniec 2 u a ten do usunięcia ma 3 uuu

cichy nie zablokowałeś mi ip czasem ???
........................................UwU
Niedostępny
#6
ogar... mowie: wylacz kompa, zresetuj neta, włącz kompa... zrob to napisz wyniki
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#7
juz cie dawno temu odbanowalem, nie wiem czemu tka masz.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
no wiem że mnie oidbanowałeś za multi bo to było nie porozumienie ale myślałem ze mam jakiegoś bana na ip wiesz dobra testuje zara wracam

Nie działa Sad
........................................UwU
Niedostępny
#9
zrobiles to co ci mowilem?? jak nie to zrob, jak tak to zasięgnij porady lekarza komputerowego ;p
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#10
co tam pokombinuje. nie pamietam gdzie cie banowalem xd
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości