stakowanie potek
#1
dodajcie lugin czy cus na stakowanie potek
#2
Popieram przydałby sie,gdyż podczas wyjścia na pvp potki tylko zajmują cenne miejsce na ity gracze,którego zabijemy i ktoś je poprosu złapie.
Niedostępny
#3
Ja jestem na nie. Jeżeli w czystym Minecraft'cie mikstury/potiony się na stackują to na serwerze (Sky-Land) powinno być tak samo.
#4
Jak dla mnie dobry pomysł ;p Jednak Matusiek też ma trochę racji Wink
#5
naa taaak!!! Za dużo miejsca zajmują. Każdy chce wziąść coś jeszcze, koxy refile mase potek zapasowego seta łuk i strzały i mleko (jak nie wiesz do czego do wejdź na minecraftwiki).
[Obrazek: CU8BbMK.png]
Niedostępny
#6
Ja tymbardziej na tak poty zajmują masakrycznie duzo miejsca i jeśli bieżesz siłe 2 oni krótko trwają i zabierają miejsce
Niedostępny
#7
to nie problem cos takiego zrobic, tak samo moge zmienic domyslnma ilosc itemow w stacku z 64 np. na 1000.
ale.. po prostu sie boje. wezmiesz sobie 15 potionkow i zestackujesz, a pozniej bedzie na mnie ze z 15 sztuk zostala jedna.
moze tez byc problem z wypijaniem takich potionek, prawdopodobnie caly stack wypijesz Tongue
[Obrazek: sygnaturka.png]
#8
Można by sprobować w nocy kiedy nikt nie gra,ale myśle że tak właśnie bd bo ja wiem jak wypić 2 potki na raz wiec to sie też tak może robić. Jak chcecie wypić 2 poty na raz najpierw pijecie jedna potkie a kiedy czujecie,że sie kończy to kółkiem myszki na drógą. Działa
Niedostępny
#9
nie no.. ja wole nie ryzykowac. tak po prostu.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości