działki
#1
mam propozycję... w zasadzie cztery:
1.- można by dodać do każdej działki kilka pochodni, tak np ze 4/5/8... było by bardziej, że tak powiem estetycznie.
2.- można by dodać specjalne działki dla vip, które zewierały by: podłogę z cegieł, enchant, kowadło, a w skrzynce to eq co sie je dostaje
3.- cichy bo tak w sumie myśle i nieogarniam... bardzo mało osób korzysta z żelaznych narzędzi, a zwłaszcza z miecza... żelazny set, jest spoko, ale kilof czy miecz?? nie no weźcie.. zrobcie diaxowe narzedzia, a przynajmniej miecz, albo jakis enchant ostrosc 2 odrzut 2 na żelazny miecz, bo tylko zaśmieca on...
4.-dodasz sadzonki do sklepiku?? bo np chce kupic sadzonki drzew np tropikalnego albo ciemnego dębu (niekoniecznie) i nima... rzedko kto to sprzedaje, czasami tylko dębowe moze albo brzozowe, a tak to potrzebne są... mozesz dodac do sklepu do kupienia sadzonki/? tropikalne, akacjowe, świerkowe i ciemny dąb??
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#2
1. Emm... Na niee. Myślę, że niepotrzebne za bardzo.
2. No całkiem spoko pomysł, ale chyba wolałbym działki tylko powiększyć.
3. Jak dla mnie powinien być żelazny armor i narzędzia z enchantami Niezniszczalność 2/3, myślę, że by było lepiej.
4. No może być, na tak.
Niedostępny
#3
1.Nie wiem
2.Troche załatwo
3.nwm
4.Znajdź biom tropikalny lub ja ci sellne
[Obrazek: 640?cb=20150630172217&path-prefix=pl]
Rak bez pośpiechu , ale...

#4
nie.
[Obrazek: sygnaturka.png]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości