1000 śmierci graczy Sky-Landa.
#51
Natu, jak widzę w nicku masz Natalia, więc tak napisałem. To Ty wprowadzasz w błąd.
A jak jest z Ewe to widać. Sama zaczęła kiedyś kłótnię i ją przegrała. Chciała ją zakończyć, więc skończyłem, ale nie chwalę się, że to nie ona wygrała. Ale Ewe ciągle ma urazę do mnie, więc nie dziw się, że będzie próbowała mnie pogrążyć.
Widać, że nie zrozumiesz, co to jest ciężka praca i jak łatwo inni ludzie mogą pokrzyżować plany. Jestem wręcz pewny, że napisałaś tamten post tylko na prośbę Ewe, bo, jak pisałem, ona mnie nie lubi.
Przez blisko półtora roku wchodziłem na tamten temat codziennie, żeby dać post. Mówię szczerze, że tylko dlatego wchodziłem na offtopic. Teraz chcę zakończyć tamten wątek uczciwie, bo niektórzy pisali po kilka postów dziennie, a reguła była "TYLKO JEDEN post dziennie".

A co do postu FLP "999. królik", tam niektórzy pisali kilka postów dziennie, więc UCZCIWIE powinno być około 900 króliczków. Ja policzę je dokładnie i niedługo podam dokładną liczbę króliczków zabitą do tej pory.
402 Payment Required
#52
(05-08-2014, 15:14)lee32147 napisał(a): tylko na prośbę Ewe, bo, jak pisałem, ona mnie nie lubi.
Nie współpracowałam z nią
Możecie logi sprawdzić, wszystko, nie mam nic do ukrycia
P.S
(05-08-2014, 15:14)lee32147 napisał(a): A jak jest z Ewe to widać. Sama zaczęła kiedyś kłótnię i ją przegrała. Chciała ją zakończyć, więc skończyłem, ale nie chwalę się, że to nie ona wygrała.
(05-07-2014, 07:09)lee32147 napisał(a): Ewe, teraz nie robisz afery. Nie pamiętasz już tamtej kłótni? Przegrałaś ją i tym razem też wygram.
Przeczysz samemu sobie
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#53
(05-07-2014, 18:46)natalia997851 napisał(a): dowiedziałam się tego tak:
"Zostawiam wbicie komuś 1000 królika. Natalia, wbij go albo Cichy!"

Natalia napisała, że ktoś kazał napisać tamten post tylko po to, żeby to nie był mój post. Nie mówię, że to Ty kazałaś napisać to jej i że z nią współpracujesz, ale ktoś nie chciał dopuścić do napisania tamtego posta przeze mnie. A ja podejrzewam tylko tych, którzy nienawidzą mnie za coś.

PS. Ale nie chwalę się tym na shoutboxie itp. tylko tutaj, gdzie jest początek nowej kłótni. A wiesz jaka jest różnica pomiędzy pisaniem o 6 rano a 16 po południu?
402 Payment Required
#54
Idziesz złą drogą. To nie ja, ale wiem kto to zlecił i nie oczekuj tego po mnie że ja Tobie powiem kto to był.
Proof:
[Obrazek: 1PY4k58.png]
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]
#55
Ja mówię, że tylko Ciebie podejrzewam. Kiedyś znajdę sprawcę i wtedy to on będzie miał ze mną problem.
402 Payment Required
#56
Nie pozabijajcie się tylko :p
#57
Nie, wierzę. Zrobię, tak jak wicio. Skoczę z mostu.
Nie będzie mnie ponad rok. Proszę nie banować : )



#58
Masakra...

Polecam na ciężkie dni :

[Obrazek: 0002Q27XG8SB8543-C116-F4.jpg]


I skończcie juz bo czytać sie was odechciewa
#59
Ogłaszam przerwę we wszystkich kłótniach aż do czasu ukończenia śledztwa, które wykaże, ile króliczków zostało zabitych naprawdę, a ile "zabójstw" zostało upozorowanych.
402 Payment Required
#60
Haha, nie ja w to nie wierzę... Dobra, ja się odłączam stąd. Może zaraz zrobisz przesłuchanie? Tylko nie zapomnij być obiektywnym xD
[Obrazek: ezgif.com-optimize.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości