Cenzura cichego :>
#91
yyy... ja niewiem co, ale mleczne *** jest pyszne z ***, z dodatkiem ***, więc pójdę zjeść *** w *** z *** na *** o *** , wiec nara XD a tak wogóle to kocham *** gdzie ***=mc2 wiec pole *** = *** kwadratu, ale obwód *** = *** kwadratu... wiec dlaczego *** jest taka trudna??? a *** jest taka *** z *** ?? kto mi odpowie i rozszyfruje, dostanie odemnie 2 staki diax na classicu... tylko musi napisac odpowiedz po zacytowaniu mojej, a potem napisac bezbłędnie tekst
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#92
Meldrox nie ogarnia ;p

Moja mama robi dobry ***
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#93
Adamsziler nie lubi *** (a) !!!
Niedostępny
#94
ja nie ogarniam i sie przyznaje... ale lubie wprowadzać zamęt XD więc powtarzam

mleczne *** jest pyszne z ***, z dodatkiem ***, więc pójdę zjeść *** w *** z *** na *** o *** , wiec nara XD a tak wogóle to kocham *** gdzie ***=mc2 wiec pole *** = *** kwadratu, ale obwód *** = *** kwadratu... wiec dlaczego *** jest taka trudna??? a *** jest taka *** z *** ??
[Obrazek: 13f7f6ac199239e8597ab75c016c870e.jpg]

dziękuję wszystkim którzy to pykają, i mam aż.. DUŻO punktów... dziękuję, i proszę o jeszcze... DZIĘKUJĘ!Heart
#95
On nie ogarnia bardziej niż ja wtf?
Tylko szlachta ogarnia nie ogarów xd


It's *** Happy
Konfidencić na maluchy
#96
*** hahhahaahaha ja to powiedzialem hectorkowi


Wysłane przez mojego iPhone 4 przy użyciu Tapatalka
#97
Co z *** Forum?
Konfidencić na maluchy
#98
wiitek ... sensu twoje ***(i) nie maja xd
[Obrazek: 12tFQ4QHeh7IHe.gif]
Niedostępny
#99
*** mnie to ***
Konfidencić na maluchy
*** z dodatkiem *** (a)
Jeśli potrzebujesz ze mną kontaktu, szukaj mnie na Steam. Nick "64-RD", kot na avatarze.
Niedostępny


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości