Naprawa
#1
Cześć,

wypadła mi książka z naprawą i nie mogę jej użyć na żadnym przedmiocie. Sprawdzałem na używanych, nowych, z enchantami jak i bez enchantu. Sprawdzali nawet inni gracze i nie można było użyć książki. Mam najnowszą wersje MC.

Czy jest to jakiś błąd? Jakieś pomysły jak użyć tej ksiązki?
#2
#nowy wał
Socjalizm to ustrój wrogi rodzajowi ludzkiemu
#3
Podobno trójząb nie działa i znika gdy go się użyję.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#4
Cichusek możesz jeszcze zmienić % bo 2% na mending to przesada jak z łowienia masz 1,9% a z łowienia można wyłowić każdą książkę, a na mending i trójząb powinno być mniej niż 1%.
Popełniłem samobójstwo, nie żyję.
#5
rzeczywiscie byl blad z ksiazkami, wieczorem podczas restartu serwera wgra sie poprawka (szkoda mi teraz restartowac).
podmienilem mobixemowi i banidziorowi (z wiadomosci pw) ksiazki na dzialajace.

jesli chodzi o trojzab, to testowalem go przed chwila i nie znika, moge go nawet uzywac na spawnie, ale trzeba zawsze go zebrac z ziemi.
trojzab moze zniknac jesli dlugo bedzie na niej lezal, tak jak strzaly itp.

szansa na drop ksiazki i trojzebu wynosi obecnie 1%, ale po wieczornej poprawce zmieni sie na 0.5%

jakby ktos jeszcze mial niedzialajaca ksiazke naprawy, to moze do mnie napisac w wiadomosci prywatnej, prosilbym tylko aby ksiazke umiescic w enderchescie abym nie musial jej szukac.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#6
imo, bez sensu ten mending z luckyblokow
0.5% to wciąż dość duża szansa na jegi drop...
[Obrazek: NbTGMw.png]
#7
mam w enderchescie książeczki które nie działają Big Grin
#8
W enderchescie ksiazka z naprawa niedzialajaca

            

                                                                
Niedostępny
#9
(05-18-2021, 15:00)vrednaa napisał(a): imo, bez sensu ten mending z luckyblokow
0.5% to wciąż dość duża szansa na jegi drop...

nie wydaje mi sie, ze to duzo.
przykladowo diament dropiacy z mobow tez ma tyle samo szansy, ale moby w grinderach sa "darmowe" i pojawiaja sie jeden po drugim, a tutaj jeden lucky kosztuje 400$, wiec trzeba miec duzo szczescia aby pojawila sie taka ksiazka.

waszek, chrobras - podmienilem wam ksiazki z enderchestow.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
ten 0.5% jest liczony od wszystkich boxow otwieranych przez graczy czy tylko od danej osoby ? ile boxow otworzy

2 sprawa mikstury przeciez one nie dzialaja to na co to w dropie lucky boxow smiec zwykly..


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości