Rudy
#1
Wznawiam propozycję o małych blokach rud. Tyle że proponuje to tylko dla Classica.
#2
(03-29-2021, 17:16)Toiru napisał(a): Wznawiam propozycję o małych blokach rud. Tyle że proponuje to tylko dla Classica.

jestem jak najbardziej za.
[Obrazek: HVOw9IU.png]
 [Obrazek: TRwoacH.png] [Obrazek: X3PZCTO.png]

#3
również jestem za.
#4
Jak najbardziej za.
mmm
Niedostępny
#5
+1 byczku
#6
jestem oczywiście za
Darmowy SVIP na sky-land!!! (DZIAŁA) ---------> https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ 
#7
pelne, kurna poparcie
[Obrazek: jSV4Oxy.png]
#8
Kiepskawa pogoda coś ostatnio, czyż nie
#9
z takimi rudami jest problem.
gdy rozwalimy rude zelaza/zlota itp. to wypadnie nam zwykla ruda, ktora mozemy w nieskonczonosc stawiac i niszczyc aby zdobyc glowe.
w przypadku np. diamentu, wegla czy redstone wypada nam czysty surowiec, wiec juz nie bedziemy mogli postawic rudy, wiec przy nich ten problem nie wystepuje.


niestety nie da sie sprawdzic, czy blok ktory niszczymy zostal naturalnie wygenerowany czy zostal postawiony przez gracza.

jedyne rozwiazanie jakie widze, to ustawienie by drop takich glow byl wlaczony tylko na mapie surowcowej i by bylo zablokowane stawianie przez graczy blokow rud na tej samej mapie (surowcowej), dzieki temu podczas niszczenia rud bedziemy mogli zdobyc taka glowe i nie bedziemy mogli ponownie postawic wykopanej rudy by farmic glowy (oczywiscie na swojej dzialce bedzie mozliwosc stawiania rud).
[Obrazek: sygnaturka.png]
#10
Taki pomysł też byłby ok z surowcową, na pewno dla administracji (nas) ułatwiłoby to robotę z osobami trollującymi i stawiającymi ciągle rudy diamentów na surowcowej, by je rozkopać. Dla mnie pomysł jest ok.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości