Propozycja - classic
#1
Dobry wieczór... 
Przychodzę do Was z propozycją dodania topek w gui, nie jest to przydatne, lecz myślę, że może być fajna zabawa, rywalizacja. Taka topka zawierałaby :

-topka kopaczy ( wykopany stone)
-topka biegaczy ( przebyty dystans)
-topka głodomorów ( zjedzone jedzenie)
-topka maniaków ( spędzony czas)

Znalazłem tutaj podobny skrypt nawiązujący do tego wątku :

https://code.skript.pl/zKNNPKul

Pozdrawiam. 
~sharrigan1337
  Odpowiedz
#2
To jest skrypt, a nie plugin.
Poza tym sporo zasobow zzeralyby takie statystyki, juz samo /baltop byloby ok... Poza tym z kopaczem jest problem, bo nukerem latwo nabijaloby sie to.
  Odpowiedz
#3
Najpierw topkasa...
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond
  Odpowiedz
#4
(01-30-2021, 23:31)h3zquu napisał(a): To jest skrypt, a nie plugin.
Poza tym sporo zasobow zzeralyby takie statystyki, juz samo /baltop byloby ok... Poza tym z kopaczem jest problem, bo nukerem latwo nabijaloby sie to.

Masz rację ale np topka posiadanych pieniędzy ( jak wspomniałeś) byłaby git, topka *maniaków* również. Wydaje mi się, że mogło by to się fajnie sprawdzić w praktyce
  Odpowiedz
#5
Jestem za czasem spedzonym w grze i topce kasy, reszta wedlug mnie niepotrzebne.
Pozdrawiam
Niedostępny
  Odpowiedz
#6
Jestem za większością topek, oprócz topki głodomorów.
mmm
Niedostępny
  Odpowiedz
#7
Top hajs i spędzony czas by się przydał..

Niedostępny
  Odpowiedz
#8
(01-30-2021, 23:31)h3zquu napisał(a): To jest skrypt, a nie plugin.
Poza tym sporo zasobow zzeralyby takie statystyki, juz samo /baltop byloby ok... Poza tym z kopaczem jest problem, bo nukerem latwo nabijaloby sie to.

"Poza tym sporo zasobow zzeralyby takie statystyki"
Jeżeli o Skript chodzi, to jest on w stanie wytrzymać tysiące wykonań komend na sekundę, więc z tym by problemu nie było.
Stare konto: https://forum.sky-land.pl/member.php?act...e&uid=4440
cichy oddaj mi to konto plz
[Obrazek: w_6564d09434b96e78b1e345dba86525c5-90012785.gif]
  Odpowiedz
#9
No Top10 kto ma najwięcej hajsu i spędzony czas w grze jak najbardziej by się przydała może jakieś jeszcze do tego fajne nagrody co miesiąc
Enderman Diamond Creeper
  Odpowiedz
#10
To na wykopane bloki to wyszło by kto używa x-raya xd bez żadnych przyKRYWEK MODÓW Big Grin
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości