słownictwo/log
#1
00_kox
KrvlDamian_04 , Brigenowa , AniaQ oraz notoryczny logacz Szymo012PL
1 zdjecie jest z wersij 1.8 zamiast 1.8.8. Brigenowa aniaq i szymo z dzis/ Damian kiedys ale z 1 dnia i co do niego zaczął mi pisać na msg nw czm.
https://imgur.com/a/m1XPQzz
 [Obrazek: WOBjgiZ.png]
 [Obrazek: giphy.gif]
#2
Eee dzisiaj wogule nie logałem tylko raz jak wychodziłem xdd what

Nie masz dowodów jak logalem bo niepamientam a tym bardziej wywalilo mnie z serwera wienc radze ci lepsze bo np jak bijemy za mocno to nas wywala a mialem tak 2 razy

Dlatego ban bendzie niesprawiedliwy bo nie nagrales filmu czy lognolem czy nie a tym bardziej pisanie ze jestem nikim i chwalenie nie pasuje

Dlatego gdy wywali cie z serwera to tez nabiere ss i powiem ze logasz wienc wiesz
#3
Ban dla szymona bendzie bez podstawny...
Równie dobrze mogla byc burza i mogło go wywalic a tym bardziej nie masz filmu dowodu jak logal....
#4
(04-11-2020, 18:24)00_kox napisał(a): 00_kox
KrvlDamian_04 , Brigenowa , AniaQ oraz notoryczny logacz Szymo012PL
1 zdjecie jest z wersij 1.8 zamiast 1.8.8. Brigenowa aniaq i szymo z dzis/ Damian kiedys ale z 1 dnia i co do niego zaczął mi pisać na msg nw czm.
https://imgur.com/a/m1XPQzz

Człowieku, takie dowody to sobie możesz przy pierwszym lepszym lagu gracza ,po 1, mówiłeś że do Szymo że jest nikim ( od razu mówie , nie mam multikonta tylko wiem ) po 2, każdemu może wystąpić lag, lub po prostuj chciał szybko wyjść, znowu bezpotstawnie oskarżasz, zgodził bym się gdy byś pokazał film jak logał. Takie coś to każdemu sie zdaża i to nie powód na perma
PS: sorry za orto ale szybko pisałem Sad)
#5
Nadmienie tylko ze szymo pare tych banow za loganie mial i nie wydaje mi sie zeby to byl przypadek.
MEFEDRON


Niedostępny
#6
(04-11-2020, 20:32)xBlondik napisał(a): Nadmienie tylko ze szymo pare tych banow za loganie mial i nie wydaje mi sie zeby to byl przypadek.

Skąd gościu wiesz jaki ma komp
#7
byl to przypadek bo dziś kilka razy mnie z serwa wywaliło Cry
ale niestety inni lepiej wiedzą i i tak powiedzą ze loganie, widac ze chcecie mnie za wszelkom cene wyrzucic z serwera ale nie posiadacie dowodow kture do uwzglendnia Cry dlatego bo (daje przyklad) gdyby moj ktos z rodziny np umarl to moze lecial bym specjalnie do tego bialego bloku (tak wiem orto)
#8
to moze ogarnij swoj sprzet.


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości