Propozycje
#1
Witam...
Moze to przesada ale bylo  duzo propzycji na skyblock
A na classic tez...
Zauwazylam ze polowe propozycji ktore dali gracze na skyblock zostaly odrzucone...
Poprosilam juz admina z innego serwa aby wszedl na nasz piekny zaniedbany Sky-Land..
Troszke sie posmial...(bo to co gracze poprosili nie cale 2/3h pracy)
Na classic dodajecie prawie wszystkie propozycje a tu polowe olewacie...i zawsze ze niby cos nie bedzie dzialac...
Moge dostac bana ale to juz przesada macie tyle graczy a nie dbacie prawie o serwer pewnego dnia skyland moze spasc w dol....
Nawet ta glupia skrzynke dla biednych graczy ciezko dodac hah...az takie to trudne nie jest ;Wink
Droga administracjo wez sie w garsc....
I zrobcie cos z tym serwerem...
Zmiencie cos dodajcie tryb nawet i prosby graczy... Ktore odrzyciliscie.....
Nie chce dla serwera zle...
Ale ..... zrobcie cos z tym
Mysle ze cos zostanie zmienione...
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥



Niedostępny
#2
(07-20-2019, 13:36)shenna napisał(a): Witam...
Moze to przesada ale bylo  duzo propzycji na skyblock
A na classic tez...
Zauwazylam ze polowe propozycji ktore dali gracze na skyblock zostaly odrzucone...
Poprosilam juz admina z innego serwa aby wszedl na nasz piekny zaniedbany Sky-Land..
Troszke sie posmial...(bo to co gracze poprosili nie cale 2/3h pracy)
Na classic dodajecie prawie wszystkie propozycje a tu polowe olewacie...i zawsze ze niby cos nie bedzie dzialac...
Moge dostac bana ale to juz przesada macie tyle graczy a nie dbacie prawie o serwer pewnego dnia skyland moze spasc w dol....
Nawet ta glupia skrzynke dla biednych graczy ciezko dodac hah...az takie to trudne nie jest ;Wink
Droga administracjo wez sie w garsc....
I zrobcie cos z tym serwerem...
Zmiencie cos dodajcie tryb nawet i prosby graczy... Ktore odrzyciliscie.....
Nie chce dla serwera zle...
Ale ..... zrobcie cos z tym
Mysle ze cos zostanie zmienione...

Coż ja myśle tak samo no bo jaki właśnie jest problem dodać głupia skrzynke na spawn albo dać itki startowe dla nowych graczy

Niedostępny
#3
(07-20-2019, 13:56)PanGawrosz napisał(a):
(07-20-2019, 13:36)shenna napisał(a): Witam...
Moze to przesada ale bylo  duzo propzycji na skyblock
A na classic tez...
Zauwazylam ze polowe propozycji ktore dali gracze na skyblock zostaly odrzucone...
Poprosilam juz admina z innego serwa aby wszedl na nasz piekny zaniedbany Sky-Land..
Troszke sie posmial...(bo to co gracze poprosili nie cale 2/3h pracy)
Na classic dodajecie prawie wszystkie propozycje a tu polowe olewacie...i zawsze ze niby cos nie bedzie dzialac...
Moge dostac bana ale to juz przesada macie tyle graczy a nie dbacie prawie o serwer pewnego dnia skyland moze spasc w dol....
Nawet ta glupia skrzynke dla biednych graczy ciezko dodac hah...az takie to trudne nie jest ;Wink
Droga administracjo wez sie w garsc....
I zrobcie cos z tym serwerem...
Zmiencie cos dodajcie tryb nawet i prosby graczy... Ktore odrzyciliscie.....
Nie chce dla serwera zle...
Ale ..... zrobcie cos z tym
Mysle ze cos zostanie zmienione...

Coż ja myśle tak samo no bo jaki właśnie jest problem dodać głupia skrzynke na spawn albo dać itki startowe dla nowych graczy
Witam ,no mała rzecz jaka jest skrzynka z itemkami startowymi ucieszy graczy.
Jestem za.
[Obrazek: pewnego_dnia_spotkaly_sie_dwa_roz.jpg]
#4
Jestem za w porównaniu do innych serwow, skyland jest daleko w tyle
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#5
Skoro temat jest skierowany na cały serwer, to czemu by nie wypowiedzieć się (po raz enty)

Ja chcę wam tylko przypomnieć, że Cichusek sam pracuje nad serwerem (chociaż nie wiem, czy stir [stirane] pomaga mu jeszcze), czasem może gracze pomogą, ale to tylko w budowaniu czy innych "pierdółkach", a powiem szczerze - taki serwer jest trudno utrzymać oraz dogodzić graczom... Ale to tylko mniejsze, pora na główną część:
Cytat:Witam...
Moze to przesada ale bylo  duzo propzycji na skyblock
A na classic tez...
Zauwazylam ze polowe propozycji ktore dali gracze na skyblock zostaly odrzucone...
Jeżeli propozycja się Cichuskowi nie spodobała (patrz: Skrzynka dla biednych, po co ona, jak i tak bogacze będą brać z niej itemy XD?). Fakt faktem, trochę na SkyBlocku przesadzono z tymi przedmiotami ze skrzynki, ale no robione tematy i co - Cichusek odpowiedział tak, jak odpowiedział, niestety...
Cytat:Zmiencie cos dodajcie tryb nawet i prosby graczy... Ktore odrzyciliscie.....
Dodać kolejny tryb, który umrze? Powiem tyle: 1vs1, Build, MiniGry, JumpPvP, PvP z Pistoletami, SkyGrid, Chowany oraz SkyWars już są wymarłymi trybami (bo jak inaczej, no może czasem aktywność jest, ale rzadko), a kolejne tryby tylko podsycają wymarłość. Już lepiej usunąć te tryby, na których jest mała aktywność i robienie trybów, które są pożądane przez graczy.

Nic na to nie poradzimy, że na serwerze jest jak jest. Było już sporo tematów o zmianach, o zmianie wersji na wyższą itp. Jak to się skończyło? Zignorowanym tematem oraz odrzuconym, ale co się dziwicie? Cichusek nie ma czasu pewnie (życie realne + mc). 

Tyle co mam do powiedzenia (pewnie coś źle napisałem i zaraz wąty będą, jak zawsze...)
#6
(07-20-2019, 16:00)HezquPL napisał(a):
Cytat:Zmiencie cos dodajcie tryb nawet i prosby graczy... Ktore odrzyciliscie.....
Dodać kolejny tryb, który umrze? Powiem tyle: 1vs1, Build, MiniGry, JumpPvP, PvP z Pistoletami, SkyGrid, Chowany oraz SkyWars już są wymarłymi trybami (bo jak inaczej, no może czasem aktywność jest, ale rzadko), a kolejne tryby tylko podsycają wymarłość. Już lepiej usunąć te tryby, na których jest mała aktywność i robienie trybów, które są pożądane przez graczy.

Nic na to nie poradzimy, że na serwerze jest jak jest. Było już sporo tematów o zmianach, o zmianie wersji na wyższą itp. Jak to się skończyło? Zignorowanym tematem oraz odrzuconym, ale co się dziwicie? Cichusek nie ma czasu pewnie (życie realne + mc). 

Tyle co mam do powiedzenia (pewnie coś źle napisałem i zaraz wąty będą, jak zawsze...)

Ja odniosę się jedynie do tej części i chyba już parę razy powtarzanego przeze mnie serwera CITY, którego stworzenie proponowałem już kilka lat temu, raz cichy napisał, że nie ma czasu a raz, że kiedyś pomyślimy a ten tryb raczej się nie znudzi szybko graczom według mnie i ma potencjał i mógłby przyciągać dużą liczbę graczy jak np taki classic czy najzwyklejszy skyblock bo to tam najwięcej osób przesiaduje. Jeżeli cichy to czytasz to serio pomyśl nad tym bo serio może to przyciągnąć sporą ilość graczy, na razie nie będę się rozpisywać na temat mechaniki tego trybu bo była ona już pisana przeze mnie ale jakbyś może chciał cichy takiego konkretnego opisania jakby to miało wyglądać zwłaszcza, że trochę czasu już minęło i na pewno jakieś części z tamtej propozycji mogą już nie mieć sensu to daj znać czy coś
........................................UwU
Niedostępny
#7
Widzę że mój wątek jest olewany przez Cichuska Smile
Poprostu super administracja Smile
Mam szacunek dla
prawdziwych a pogardę dla
fałszywych .
♥♥



Niedostępny
#8
(07-22-2019, 19:53)shenna napisał(a): Widzę że mój wątek jest olewany przez Cichuska Smile
Poprostu super administracja Smile

Skąd wiesz że olany? Może odczytał tylko po prostu nie odpisał :p
[Obrazek: 7pcq837.jpg] 
[Obrazek: i0Z7RL8.jpg]
#9
nie rozumiem jednej rzeczy... każdy mowi ze nie ma nic nowego bo cichusek niema czasu... czemu w takim razie nie znajdzie kogos kto by mu pomogl z serwerem? server ten ma potencjal ale traci go przez olewanie tematu... starzy gracze odchodzą a jedyne co to przychodzą nowi i graja max miesiąc bo ile można grac to samo... zamiast poszerzać horyzonty to ten server się cofie bo ktoś zamiast dac sobie pomoc to sam trzyma pieczę nad serwerem co skutkuje brakiem czegokolwiek.
#10
Jak dla mnie przyczyna jest prosta i jasna.

Serwer stoi praktycznie w miejscu. Dlatego, że cichy nie ma czasu. I mówcie co chcecie, ale mu wierzę.
Pamiętajmy, że jest też realne życie i nie wolno go zaniedbywać.

Jednak skoro cichy nie ma aż tyle czasu żeby ODPOWIEDNIO rozwijać serwer dla mnie rzeczą jasną było by mianowanie pomocnika/ów lub też odpowiednich i odpowiedzialnych graczy na osoby które mogą taką pracę wykonywać za cichego.

Trzeba jednak pamiętać że wybór takiej osoby nie jest łatwy i pewnie trochę potrwa wybranie takiego kandydata.

Jest to moje zdanie. Myślę jednak, że trafi ono gdzieś głębiej do cichego.

Tak jak gracze mówią:
TEN SERWER MA POTENCIAŁ!


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości