Oszust,
#1
Mój nick : bartek1470
oskarżony: KOX_DAWIDPL
opis : Kupowałem od KOX_DAWIDPL VIP potem jak powiedzia żebym przepłacił mu połowe pieniędzy to powiedział żebym jeszcze raz wysłał 45000$ bo za 90k sprzedawał mi i potem powiedzał żebym poczekał, bo kod jeszcze nie przyszedł i wysłał mi nieprawidłowy kod... Prosze o zwrócenie moich pieniędzy albo danie mi VIP.
Dowód/ss :niżej

2 ss jak co d;

trzeci ss

oo sorka teraz 3 ss


Załączone pliki Miniatury
           
#2
według mnie ban
[Obrazek: weeknd-starboy-video-mclaren-car-2016-bi...d-1548.jpg]
#3
I tu czwarty

I ten nick : KOX_DAWIDPL przypomina mi : KOX_MALECKI


Załączone pliki Miniatury
   
#4
Fajnie, że po tym jak dałeś mu 45k, na koncie zostało Ci 18k. Troche nie fajnie, bo umówiłeś sie z nim na 90k mając jedynie 63k..
#5
Jak coś chyba nie zobaczyłes że 2 razy mu przesłałem 45k...
#6
No tylko że na ssach widać tylko jeden raz

Plus mówi Ci żebyś przesłał kolejną część a ty mu banem grozisz

No ale tak czy siak inaczej się umawialiscie, ale pieniędzy też nie miałeś wystarczająco
¯\_(ツ)_/¯
#7
Sobie lepiej zerknijcie...
#8
(07-11-2018, 18:12)Bartek1470_2 napisał(a): Sobie lepiej zerknijcie...

No i widać jak przesyłasz mu to tylko raz. Bo na tych dwóch zdjęciach to jest ten sam przelew.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#9
Potem jak chciałem mu napisać oddaj mi te 90k to pisało : Nie odnaleziono gracza. Przepraszam, że nie ma ss jak mu drugi raz wysłałem 45k ale naprawde mu 2x wysłałem !


Załączone pliki Miniatury
   
#10
(07-12-2018, 07:39)Bartek1470_2 napisał(a): Potem jak chciałem mu napisać oddaj mi te 90k to pisało : Nie odnaleziono gracza. Przepraszam, że nie ma ss jak mu drugi raz wysłałem 45k ale naprawde mu 2x wysłałem !

Moja teoria jest taka, że sam chciałeś go oszukać. Przesłałeś mu połowę kwoty, nie posiadając całej części tej umówionej i pod groźbą bana pomagałeś się od niego kodu za te 45k. Ciężko mi uwierzyć że mimo wysłania tej drugiej części nie uwieczniłeś tego na zdjęciu, bo jaki miałby być tego powód? Te dowody na to wskazują.
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości