Dzień Dziecka.
#1
Jak wiemy... Nadchodzi dzień dziecka, mam propozycję, aby rozdać kilka kodów na VIP'a - Classic, Prison... itd. Lista darmowych kodów mogla by być na stronie Sky-Land.PL.
Niedostępny
#2
Dobry pomysł !!!!
#3
juz nie robie takich "promocji", bo zazwyczaj wszystkie kody zgarnialy ze 2-3 osoby, bo aktywowali sobie rangi na wszystkich serwerach + znajomym.
nie potrafie tego ograniczyc aby jedna osoba mogla aktywowac tylko jeden taki kod.
[Obrazek: sygnaturka.png]
#4
Hmm... A może każdy gracz dostanie rangę VIP (Jak wejdzie tylko tego dnia) na Classic i Prison? Według mnie, jest to fajny pomysł. Tongue
Niedostępny
#5
(05-30-2018, 18:26)Cayere napisał(a): Hmm... A może każdy gracz dostanie rangę VIP (Jak wejdzie tylko tego dnia) na Classic i Prison? Według mnie, jest to fajny pomysł. Tongue

Albo zrobić taką chwilową rangę... coś typu mini vip (mVIP) bo jakby był zwykły vip to na 30dni, a to by było nie fer. A ten mini vip na... 7 dni ;p

(A co z osobami które mają svipa/vipa? Przecież automatycznie im się rangi usuną.
Cała moja propozycja.. xd poszła się. Na nie.
#6
To MiniVIP'a dostaną tylko Gracze bez rang. MiniVIP na 7 dni.
Niedostępny
#7
(05-30-2018, 18:34)Cayere napisał(a): To MiniVIP'a dostaną tylko Gracze bez rang. MiniVIP na 7 dni.

jak chcesz to zrobić?
#8
No nie wiem... Może Cichusek jakos to zrobi lub gracze zgłoszą się na forum o kod.
Niedostępny
#9
(05-30-2018, 18:37)Cayere napisał(a): No nie wiem... Może Cichusek jakos to zrobi lub gracze zgłoszą się na forum o kod.

Spora część graczy nie wie o forum, nawet jakby tego 1 czerwca założyło konto, to mogłoby ono nie zostać aktywowane do końca dnia dziecka, ustawiałyby się spore kolejki do tego i mógłby być chwilowy paraliż.

Niedostępny
#10
Da się to zrobić i nie jest to ciężkie, ale na classicu każdy sobie zajmie działki itp. można zrobić taką rangę tylko z dostępem do specjalnych map surowcowych (nether, sektor vip itp)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości