zmiany
#21
Mam pytanie cichusku.
Czy aktualizacja będzie też na SkyBlocku ?
"Żeby napisać jedno własne zdanie, trzeba przeczytać tysiące cudzych"
Niedostępny
#22
Hmm... chodzi mi o to, że niektórzy wersji nie umią zmieniać, a chcą zagrać na Classic i co? Nie zagrają ;P.
Zawsze będe jednością was Wink.
#23
(02-16-2018, 17:06)Doniczka244 napisał(a): Hmm... chodzi mi o to, że niektórzy wersji nie umią zmieniać, a chcą zagrać na Classic i co? Nie zagrają ;P.
Jak potrafili pobrać wersję 1.7, to i 1.8 powinni...
[Obrazek: XeJBZ2t.jpeg]
#24
Stworzylem liste zagadnien, ktore warto poruszyc przy tych zmianach:
-> sporadyczne cofniecia wykopanych bloczkow
-> bledsze kolory napisow na tabliczkach (bylo to juz wczesniej lecz bylo 1.7)
-> nieco czestsze plotki o mozliwym upadku serwera
-> tycie miniproblemiki z pingiem
-> niecierpliwosc dotyczaca jak najszybszej zmiany mapy surowcowej na nowa 1.8, z strukturami

Wydaje mi sie, ze tyle zagadnien wystarczy na teraz.

Wysłane z mojego GT-I8190N przy użyciu Tapatalka

Niedostępny
#25
(02-16-2018, 17:06)Doniczka244 napisał(a): Hmm... chodzi mi o to, że niektórzy wersji nie umią zmieniać, a chcą zagrać na Classic i co? Nie zagrają ;P.

Www.Sky-land.pl/version.php
#26
(02-16-2018, 08:42)Cichusek napisał(a): z czasem pewnie wygeneruje nowa mape ze strukturami, ale wtedy wylacze otwieranie skrzynek.

A co z niszczeniem skrzynek?
Niedostępny
#27
(02-17-2018, 08:09)JTdiro napisał(a):
(02-16-2018, 08:42)Cichusek napisał(a): z czasem pewnie wygeneruje nowa mape ze strukturami, ale wtedy wylacze otwieranie skrzynek.

A co z niszczeniem skrzynek?
W żaden sposób nie możesz zniszczyć skrzynki. TNT nie wybuchają, a tłokiem nie da rady przesunąć, tak jak obsydian, kowadło i trochę innych bloków.

Niedostępny
#28
(02-17-2018, 08:50)Iam napisał(a):
(02-17-2018, 08:09)JTdiro napisał(a):
(02-16-2018, 08:42)Cichusek napisał(a): z czasem pewnie wygeneruje nowa mape ze strukturami, ale wtedy wylacze otwieranie skrzynek.

A co z niszczeniem skrzynek?
W żaden sposób nie możesz zniszczyć skrzynki. TNT nie wybuchają, a tłokiem nie da rady przesunąć, tak jak obsydian, kowadło i trochę innych bloków.

Można zbierać itemy lejami.
Niedostępny
#29
No to zbierzesz, trudno. Poza tym i tak reset jest raz na 5 dni, więc to jest dosyć rzadkie i nieefektywne farmienie itków. Oczywiście zawsze można zablokować stawiania lejków na surowcowej *i tylko na surowcowej*

Niedostępny
#30
Czy brak skinow to celowy efekt?
"Jak wam nie zależy, to mi tym bardziej nie zależy"~p. Ewa Diamond


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości